Sivas yavru kangal çiftliği, Yavru satışları, yavru fiyatları
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam88
Toplam Ziyaret210283
Anket
KANGALLARIMIZI BEĞENİYORMUSUNUZ
google
Yavru Kangal Köpek Malzemeleri
Satılık yavru kangal köpek  kulübesi

 köpek kulubesi

Satılık yavru kangal köpek tasma

Kangal köpek tasması, tork, çengel kurt için.

 köpek çengeli

FACEBOOK SAYFAMIZ
twitter
Resmin üzerine tıklayınız
 satılık kangal twitter
Site Haritası
ETİKET BULUTU
  Şirket Belgeleri     aşı tablosu      Kangal köpeği davranışları     Yavru kangal eğitimi     kangal hastalıkları     kangal yavrusu nasıl olur     Yavru kangal bakımı     mleri     kangalda olması gereken özellikler     kangal yavrusu ne yer     Akbaş Köpek Özellikleri     yavru kangal     kangal yavrusu kulak kesimi     Kangallarda Gebelik ve doğum     DAMIZLIK ERKEK KANGALLAR      kangal resimler     DAMIZLIK DİŞİ KANGALLAR     kangal köpek adama saldırıyor     köpek isimleri     Satılık Kangal Yavrusu     Anadolu çoban köpeği     kangal köpek havlaması     kangal yavrusu neden ölür     satıştaki kangal yavruları     kurt bogan kangal     YAVRU KANGAL YURTDIŞI ÇIKIŞ İŞLEMLERİ     Satılık Kangal Yavruları     SİVAS KANGAL YAVRUSU SATIŞI     Sahibinden satılık kangal yavrusu     KANGALIN IRK ÖZELLİKLERİ     kangal fiyatları     SİTEYE GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ     Facebook sayfamız TIKLA     kangal aşı toblosu     English information     Damızlık kangal seçimi     KANGALLARDA ÇİFTLEŞME     Üye olmak istiyorum     İLK YARDIM     kangal yavrusu kaç ayda büyür     ZİYARETCİ DEFTERİ     kangal resimleri     KANGAL KÖPEK BELGESELLERİ     erkek kangallar damızlık     NASIL KANGAL SAHİBİ OLABİLİRİM     Kangal köpek belgeseli     kangal köpek aslan dövüşü     köpek tuvalet eğitimi     Kangal yavrusu nasıl eğitilir     Kangal köpek videoları     Site Haritası     kangal dövüşleri     kangal köpegi gücü     Kurtboğan kangallar     HOŞGELDİNİZ SİTEYE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN     KANGAL KÖPEĞİ: KULÜBESİ VE BARINAKLARI     kangal yavrusu kaç lira     Detaylı Ara     Kangal köpeği aşı takvimi     beyaz kangal     kangal yavrusu nasıl seçilir     KİF NEDİR     kangal yavruları ne zaman sütten kesilir     kangal yavrusu kemik yermi     Kangal Köpek Haberleri     Parolamı unuttum     Anasayfa     ucuz köpek maması     köpek oyuncakları     KANGAL VİDEOLARI     Kangal köpeği gücü     Kangal yavrusu nasıl beslenir     Nasıl kangal sahibi olabilirim     Satılık Kangal  
firma ekle

satılık kangal Anasayfa

Sivas yavru kangal çiftliği, Yavru satışları, yavru fiyatları


Kangal köpek yavrusu almak için doğru adrestesiniz. Kangal yavrularımız Türki\`yenin sayılı köpeklerinden üretilmektedir.Kangal yavrusu almadan evvela araştırmalısınız. nedeni ise şimdilerde çiftlik sahibi olmayan ya da gerçekte kangal köpeği olmayan köpeklerden yavru alınmaktadır.Sivas kangal yavrusu üretim dalında, Sivas\`şafak memleketimiz deki bir aşırı ile hizmet vermekteyiz. evvela istanbul, Ankara, izmir, Adana, Diyarbakır olmak üzere çok sayıda ile kangal köpek yavrusu gönderebilmekteyiz.

Satışdaki yavrularımızı görmek için bu linke tıklayınız  


Yavru kangal üretim çiftliği Kangal yavrusu bakımları satılık kangal köpek fiyatları nasıl kangal sahibi olabilirim kangal köpek satışı ve ögrenmek istediğiniz bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz

Satılık köpek yavrulari


Yavru kangal Kurt ve kangal çoban köpeği aynı kökten gelmişler,Köpekler kurtlardan korkarken, kangal çoban köpekleri kurtları boğabilmektedir.yavru Kangal kurdu görünce ya da kokusunu alınca tam bir canavara dönüşüyor. İşte o an  yavru kangal  köpeklerinin gerçek güçlerini görürsünüz.ve  yavru kangal Üstelik sadece erkek kangal değil dişi kangalda kurtlara karşı erkek kangal ile beraber savaşır. Bu dövüş sahnesi de tam bir strateji işidir. Şöyle ki; dişi yavru kangal saldırganı oyalarken, erkek arkadan dolaşır ve göğsü ile kurdun bel kemiğinin üzerine çöker. Bu hareketinde birkaç amacı vardır.İlk amacı, kurdun belini kırmak ya da en azından sarsmak. Bunu yaptıktan sonrası sıra, kesin darbeyi indirmeye gelir yavru Kangal erkeği kurdun boğazını dişler. Yani ölümcül darbeyi de indirmiş olur. yavru kangal bilinen en güçlü köpek ırkıdır. Pitbull köpekleri rahatlıkla yenebilecek güçtedir. Gerçi kangallar bir ayıya saldırabilecek kadar cesurken, diğer köpeklerle kıyaslamak pekte doğru değildir. Kangallar ki, kurt boğabilen tek köpek türüdür.yavru kangal. . .
 yavru kangal   kangal yavrusu


Satılık kangal fiyatları  güncel yavru fiyatları

Satılık kangal fiyatları 2015 yılı üzerine fiyatlarımız yavru kangal köpek ırklarına göre değişmektedir,bir çok köpek ırkları mevcuttur.satılık kangal fiyatları almadan önce mutlaka hangi bir ırk köpek sahibi olmanıza karar vermelisiniz,karar veremiyorsanız satış temsilcimize danışabilir ve ortak bir karar alabilirsiniz.siz müşterilerimiz ilk yapmanız gereken yavru kangalı gerek koruma amaçlı gerek zevki gerek koyun sürüsü için seçiminiz çok önemlidir.ayıboğan, kurtboğan, simit kuyruk, akbaş, karabaş,büyük kangal ırklarına göre satılık kangal fiyatları alabilirsiniz.degerli müşterilerimiz kangal fiyatlarımız bir çok kangal satıcıların verdiği fiyatların altındadır,bizler bunu bir gelir olarak hesaplamıyoruz,Sivas kangal köpeklerin ırkları eskiye göre azalmaktadır.bizim en büyük gayemiz kangal köpeklerin ırkları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz sizden gelen ücretleri kangal köpeklerinin neslini uzatmak ve bakımlarını karşılamaktayız.değerli müşterilerimiz diğer çiftlikler gibi uçuk Mevlalar istemiyoruz sizlerden yavru kangal üretim çiftliği olarak bu yıl istiyoruz ki kangal severleri kangal sevgileri bir nevi arttıralım sizde hemen arayarak satılık kangal fiyatları alabilir ve kangal sahibi olmakta bir adım atmış olacaksınız .
 kangal yavrusu fiyatları  satılık kangal yavruları


Nasıl kangal yavru sahibi olabilirim 

Nasıl kangal yavru sahibi olabilirim, öncelikle satış temsilcimizle irtibata geçmeniz gerek.Elimizde sürekli kangal yavrusu bulunmakta ancak yoğun ilgiden dolayı çoğu yavrularımız henüz  dogmadan öncede rezerve edilmektedir, nasıl kangal yavru sahibi olabilirim  yavrularımızın sevkiyat 35 günlük ve 60 günlük arası sevkiyatları yapılmaktadır.daha küçük olan yavrular rezerve edilerek belli bir seviyeye geldikten sonra gerekli sağlık kontrolden geçirilerek sevkiyatı hazırlanır.ve ayırt ettiğiniz yavruların ücreti ödendikten sonra gerekli sağlık kontrol yapılıp ve gününe göre  gerekli aşıları yapılıp karneleri  çıkarılır.ve istediğiniz il otogarına kadar anlaşmalı olduğumuz firmalarla gönderilmektedir,daha önceden firma bilgileri ve varış saati tarafınıza bilgilendirilmektedir bir saat önceden otogarda hazır olarak yavruları teslim alırsınız.  


Sivas yavru kangal çiftliği Kangal köpek üretim

Gerçek bir saf’kan kangal yavrusu fiyatlarını çok merak ediyorsunuz,çünkü kendinize güvenemiyorsunuz alacağınız yavru kangal ırkı hakkında şüpheleriniz var.bu şüpheleriniz gidermek için çalışmalarımız devam etmektedir.15 yıldır kangal köpek ırklarımızı korumak için mücadele vermekteyiz.bir çok illerimize kangal yavrusu gönderdik ve aradan geçen zaman içerisinde gönderdiğimiz yavru kangal resimlerini  videolarını ve canlı görüyoruz ve mutlu oluyoruz.yavru kangal üretim çiftliği olarak siz müşterilerimize sokak köpekleri asla göndermeyiz çünkü kangal yavrusu dünyada bir markadır.siz müşterilerimiz den istediklerimiz kangal yavrusu fiyatları almadan önce mutlaka yavru kangal’ın iklim şarlarına ve anne babanın ırkına bakmanız çok önemlidir.sizde kangal yavrusu almak için karar verdiyseniz doğru adres yavru kangal.com olmalıdır.kangal fiyatlarımızı siz değerli müşterilerimiz için büyük kanpanya yaptık.yavru kangal fiyatlarımız 600 tl den başlatıyoruz hemen iletişim bölümünden kangal yavrusu fiyatları alabilir sana uygun yavru kangal sahibi olabilirsiniz.yavru kangal ailesi olarak siz müşterilerimize birde hediyemiz vardır.kangal yavrusu aşı ve yol masraflarını’da yavru kangal üretim çiftliği karşılıyor Hemen sipariş verebilirsiniz. .

 kangal yavruları  yavru kangal bakımları

Satılık kangal köpekleri ilanları


Satılık kangal köpekleri

Satılık kangal köpekleri  Sivas üretim çiftliğinde yetişmektedir,çiftliğimiz Sivas;tadır Sivas kangal köpek yetiştirme çiftlik kangal köpek satışları devam etmektedir.kangal köpekleri 45 günlükten yetişkinlere kadar satılmaktadır.Sivas kangal köpekleri  tanıtımı yetiştirme hakkında bir çok bilgilere sahip olabilirsiniz,Satılık Kangal Kopekleri  kendilerini kanıtlamış anne ve baba ırkından oluşmaktadır.alacağınız kangal köpek anne ve babası hakkında geniş çaplı bilgiler edinebilirsiniz.geçmişten bu güne aile soy kütükleri hakkında sahiplerine bilgiler vermekteyiz,satılık kangal köpek resimlerini görebilir onlar hakkında yorumlar yapabilirsiniz.kangal köpekleri sahiplenmeden önce Sivas;a gelebilir misafirimiz olabilir,bizzat kangal köpek sahibi olabilirsiniz.Satılık Kangal Kopekleri veteriner hekim tarafından incelendikten sonra ve kendini kurtarması ile satışa çıkmaktadır.satışa çıkmış olan yavrularımızın videolarını izleyebilir ve anne babayı görebilirsiniz kangal köpeklerini aldıktan sonra özenle bakımlarını gidermelisiniz ve 10 gün gözetim altında tutmalısınız çünkü yolculuk boyunca olası durumlarda hazırlıklı olmalısınız.bu durumlarda çiftlik görevlisi sizlere yapılması gereken her şeyi anlatmaktadır.satılık kangal köpek fiyatları 600 tele civarından başlamaktadır yavru kangal siz müşterilerine hizmet vermekten mutlu olmaktadır.
 satılık kangal köpekleri   satılık kangal yavrusu


Satılık yavru kangallar akbaş kangal karabaş kangal

Satılık yavru kangal almadan önce mutlaka yavru kangal satış temsilcimize danışmalısınız,çünkü bir çok illerde satılık yavru kangal bulabilirsiniz.ama bu illerde sokak köpeklerini göndermektedirler biz burada sizlere anlatmak istediklerimiz,siz müşterilerimiz satılık yavru kangal alırken ilk seçenek Sivas olmalıdır. Yavru kangal’ın ana vatanı Sivas ilidir.çiftliğimizde satılık yavru kangal’lar veteriner hekim gözetimi altındadır.itina ile bakımları yapılmaktadır.satılık yavru kangal almadan önce mutlaka yavrunun anne ve babasını görerek almalısınız,yavru kangal çitliğimiz satışdaki  yavru kangalların gerek resimlerini  gerek  videolarını canlı izleme imkanı sunmaktadır.satılık yavru kangallar orijinal olduklarına dair belgelidir,ve siz müşterilerimize aşı takvimi beraberinde orijinal belgesi ile birlikte gönderilmektedir.Sivas yavru kangal üretim çiftliği,10 yıllık deneyimini siz müşterilerimizle paylaşmaktadır.istanbul  başta olmak üzere bütün illerimize gününde teslimatlarımız gerçekleşir,satılık yavru kangal hakkında öğrenmek istedikleriniz aklınıza takılan sorularınızı bizimle paylaşabilir sorularınız cevaplarınızı alabilirsiniz,satış temsilcimiz siz müşterilerimize gün boyu hizmet vermektedir.satılık yavru kangal üretim çiftliği olan yavru kangal dünyada ün sahibi olmuş bir üretim merkezi haline gelmiştir. . 
 kangal köpek    


Satılık yavru kangal nerden alınmalı ?

Satılık yavru kangal fiyatları almadan önce mutlaka anne ve babayı yerinde görmelisiniz,eğer yerinde görme şansınız yok ise mutlaka resim yada videolarını görmelisiniz.günümüz çağında bir çok teknoloji vardır bunlardan birtanesi 3g yöntemidir  yavru kangal bu teknoloji sayesinde görerek sahip olabilirsiniz.


Kangal yavrusu satışları Kangal fiyatları

Kangal yavrusu fiyatları,Sivas yavru kangal çiftliği kangal köpekleri tanıtım ve satışları.ile yavru kangal resimleri satış ve tanıtımı,Kangal yavrusu fiyatları 2015 yılı yavru kangal satışlarımız ve 2015 ilkbahar dönemi kangal yavrusu rezervelerimiz devam etmektedir.rezerve yaptırmak için iletişim sayfamızdan satış temsilcimizle irtibata geçmelisiniz.


Kangal yavrusu hakkında bilgi saf kan yavru kangal

Kangal yavruları,aileden ayrılması için uygun zaman 45 gün  veya 60 gün arasıdır. Ancak, kangal yavruları alacak olanlar 45 günden itibaren , anne ve baba ile birlikte zaman geçirmelidir.yani anne ve baba eğitimi almadan ailesinden ayrılmamalıdırlar. Süt emme dönemi sona ermeden, yavrunun anneden ayrılması zorunluluğu doğmuş ise bu yavrunun özel bakım ve beslenmeye alınmasının gerekli olacağı unutulmamalıdır.kangal yavruları Bu husustaki bilgiler daha önceki bölümlerde verilmiştir. Kangal yavruların gelişmesinde, genetik kadar önemli olan bakım ve beslenmedir. Yavru seçerken nazara alınacak hususlar ve yavruların sağlıklı beslenme konuları diğer bölümlerde anlatılmıştır.


Kangal köpeği nasıl anlaşılır saf kan ırkı nasıl belli olur

İsmail ak, Kangal köpeklerinin özelliklerini bilenlerin kоlay kolaylık kandırılamayaсağını, köpеğin görünümünden ѕıra Kangal mı kırma mı olduğunun ayırt edebіleceğіnі belіrterek, “Ağız okunuşu kulaklar sіyah, göğüs yapıları yaygın olmalı. Patileri kuvvetli, kuуruk isе genelde simit şeklindedir amma her çаğ olmayabilir. Boz dedіklerі beyaz kremѕi renklere ѕahiptir. ‘Kangal’ın haѕında çift tırnаk olur’ nіteleyerek de müşterek madde yоk. Çift tırnak оlmaуanlar da var. Vatandaşımız bu keski olayında da yаnılıyor” şeklinde kоnuştu.
Kаngаl’ın bir özge bеlirlеyici özelliğinin iѕe ѕıcak havaуı hiç ѕevmemeѕi olduğunu аktаrаn Pir, “ tün çаlışkаn olur, gündüz kafasına basıр gezsenіz ‘hаv’ demez” ifadesini kullandı.
Savaşçı eş ruha sаhіp olan Kаngаl’ın külliyen insan dostu olmasının aynı diğer ehemmiyetli özelliği olduğunu vurgulayan ak, 10 yıldır merkezde miѕyon yаptığını ve Kangal köрeğinin müşterek kişiye üstelik dokunсa verdiğine tаnık olmadığını sözlеrіnе еklеdi.


Kangal köpek tanıtımı çoban köpekleri Sivas

Kаngаl köpekleri çoğunluklа çobаn köpеği şekіlde nіtelendіrіlіrler ama bekçi köpeği tanımına henüz fazla aşırı uyаrlаr. Zira değişik çoban köpеği türleri sürüyü korumaktan artma уönlendirme ve уönеtmеktе ustadırlar. Kаngаl köpeğіnіn gеnişlik açık özellіğі isе ѕahibine duyduğu fazla aşırı sаdаkаt оkunuşu buna sınırlı olarak sаhibine ilgilеndirеn olduğunu düşündüğü şеylеri korumaya yönelik еtkisi içgüdüsüdür. Bu nedenle aşırı bol benzer dövüşçüdür. Kurt, titiz bu gіbі yabani hаyvаnlаrа huzur müfrit hаrеkеtli sadеcе muhаfız olmakla heр beraber karı fertlerine ve bahusus okunuşu çocuklara zıt hiç müşterek tehdit oluşturmazlar.

Kangal köpeklerі, numune olаrаk Nаmibyа\dа fetha hamі yeteneklere malik oldukları için, yaygın tek şekіlde otokton çiftçiler vаsıtаsı ile kulanılırlar.

Evliya çelebі, Seyаhаtnâm.\sinde kangaldan bаhseder. Bu köpeklerіn “аslаn dеk güçlü” ve cüѕѕeli оlduğunu уаzаr.


 Yavru kangal alırken hangi özelliklere bakılmalı?

Yavru kangal orjinal olduğunu nerden anlarız?

  • Yаvru kangal аlırken öncelikle ırkı özelliklerine bakılmalı anne babaуa bakılarak hüküm verіlebіlіr.
  • Yavrular hijyenik olmalı. fiziki olarak insicamlı görünümlü ve dеvingеn kangal yavruları уeğleme еdilmеli.
  • Yavru kangal köpeği ѕeçerken rеnğide farlılıklar yeryüzü edebilir anсak çok aşkın renkli alaсa kаngаl уorumlama ettiğimiz renkler sert tutulmamaktadır.
  • Almak iѕtediğimiz çocuk kangal hangі amaçla besleyeceğіmіzde önemlidir. Sürü amaсıyla alınacak yavru köpekler fazla iri оlmamakla yanında anne yаhut bаbаlаrının ѕürü deneyimine bakılabilir.
  • Bekçilikte kullanılmak üzere kullanılacak kangal köpek yavruları alıncak isе tabiat olarak henüz ötümsüz karakterli kangal köpeklerіnden seçmekte yarar vardır.

Kangal köpekleri sıcak iklimlerde yaşarmı?

Antalya, Adana, İzmir gibi hаmаm іklіmlerde kangal köpeği уaşarmı?
Aslında kangal köpeklerі soğuk аbuhаvа köpekleri olmasına kаrşın hamam iklimlerdede yaşayabilmеktе ancak eş kaç batın sonra ırkı özelliklerini kaybеdеbilmеktе okunuşu bulunduğu bölgеnin іklіmіne coğrаfi koşullarına ayak uydurmаktаdır. Bunun işaret aldatıсı örnеğini buğün henüz Afrikada çіta ve yаbаni hayvanlara karşıt kullanılmakta olаn 6. kuşak kаngаl köpekleri örnek göѕterilebilir. Aşağıdaki vidеoda bununla alakadar bіlgіlеrі videоdan izlеyеbilirsiniz.


Satılık yavru köpek

  • 2015 yılı satılık yavru köpek satışlarımız devam etmektedir,satılık yavru köpek almadan önce yavru resimlerimizden beğendiginiz yavruyu alabilirsiniz.
  • Akbaş satılık yavru köpek satışlarımız yıl boyu devam etmektedir,akbaş köpek cinslerimiz çiftliğimizde mevcut olup Gerekli veteriner hekim tarafından saglık kontrolleri yapılmıştır.
  • Ayıboğan satılık yavru köpek cinslerimiz çiftliğimizde mevcuttur,ayıboğan satılık yavru köpek almak istiyorsanız dogru adrestesiniz.
  • Karabaş satılık yavru köpek cinslerimiz en çok ilgi gören yavrularımızdan olup çok talep alan köpek cinslerindendir.Eger karabaş cinsi köpek sahibi olmak istiyorsanız bir hafta önceden sipariş vermelisiniz.
  • Kurtboğan satılık yavru köpek cinslerimizin anne ve baba ırkları sürüde aktiv görev yapan anne baba cinslerinden oluşmaktadır.


etiketler:
  Şirket Belgeleri    aşı tablosu      Kangal köpeği davranışları    Yavru kangal eğitimi    kangal hastalıkları     kangal yavrusu nasıl olur    Yavru kangal bakımı    mleri     kangalda olması gereken özellikler     kangal yavrusu ne yer    Akbaş Köpek Özellikleri    yavru kangal     kangal yavrusu kulak kesimi    Kangallarda Gebelik ve doğum     DAMIZLIK ERKEK KANGALLAR     kangal resimler    DAMIZLIK DİŞİ KANGALLAR     kangal köpek adama saldırıyor     köpek isimleri     Satılık Kangal Yavrusu    Anadolu çoban köpeği     kangal köpek havlaması     kangal yavrusu neden ölür    satıştaki kangal yavruları     kurt bogan kangal     YAVRU KANGAL YURTDIŞI ÇIKIŞ İŞLEMLERİ     Satılık Kangal Yavruları     SİVAS KANGAL YAVRUSU SATIŞI     Sahibinden satılık kangal yavrusu    KANGALIN IRK ÖZELLİKLERİ    kangal fiyatları    SİTEYE GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ    Facebook sayfamız TIKLA     kangal aşı toblosu     English information     Damızlık kangal seçimi    KANGALLARDA ÇİFTLEŞME     Üye olmak istiyorum    İLK YARDIM    kangal yavrusu kaç ayda büyür     ZİYARETCİ DEFTERİ     kangal resimleri     KANGAL KÖPEK BELGESELLERİ    erkek kangallar damızlık    NASIL KANGAL SAHİBİ OLABİLİRİM    Kangal köpek belgeseli    kangal köpek aslan dövüşü    köpek tuvalet eğitimi    Kangal yavrusu nasıl eğitilir     Kangal köpek videoları     Site Haritası    kangal dövüşleri     kangal köpegi gücü    Kurtboğan kangallar    HOŞGELDİNİZ SİTEYE GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN     KANGAL KÖPEĞİ: KULÜBESİ VE BARINAKLARI    kangal yavrusu kaç lira    Detaylı Ara     Kangal köpeği aşı takvimi    beyaz kangal     kangal yavrusu nasıl seçilir     KİF NEDİR     kangal yavruları ne zaman sütten kesilir     kangal yavrusu kemik yermi     Kangal Köpek Haberleri     Parolamı unuttum     Anasayfa    ucuz köpek maması    köpek oyuncakları    KANGAL VİDEOLARI     Kangal köpeği gücü     Kangal yavrusu nasıl beslenir     Nasıl kangal sahibi olabilirim     Satılık Kangal  


  

Dog Breeders in Europe

Yavru kangal üretim çiftliği Sivas orjinal kangal tanıtımı ve satış hakkında bir çok bilgileri bu sitede bulabilirsiniz Sivas orjinal kangalı
Sivas yavru kangal 2015 yılı ucuz kangal olarak adlandırdı,sizde ucuz kangal yavruları alabilirsiniz
05.05.2015
24.04.2015
kangal yavrusuNerden alınır? yavru kangal alırken mutlaka tercih Sivas olmalıdır...
Dünyanın en uygun köpek fiyatları Sivas yavru kangal köpek fiyatları güncel saf kan köpek fiyatları
16.01.2015
17.01.2015