Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam93
Toplam Ziyaret220299
Anket
KANGALLARIMIZI BEĞENİYORMUSUNUZ
Ürün ve Hizmetler
google
Kangal köpekleri
Türkiye'nin Gururu

 kücük kangal yavruları

 kangal köpekleri

Köpek Kulubesi

 köpek kulubesi

 haydut köpek

Köpek tasmaları:

 köpek tasmaları

 köpek tasması

FACEBOOK SAYFAMIZ
twitter
Resmin üzerine tıklayınız
 satılık kangal twitter
Kangal Videoları
Site Haritası

Anasayfa


Sivas'ta birinci seçilen en iyi kangal köpekleri bu çiftlikte yaşamaktadır.Sizlerde bu soy ırkından elde edebilirsiniz.

Resimlere bakarak fiyat sorabilirsiniz isterseniz yavrularımızın videolarını izleyerek satın alabilirsiniz.

Türkiye geleninde bir çok üretim çiftlikleri ve sokak satıcıları bulunmaktadır ama dünya geleninde uygun fiyata kangal köpeğini bizler veriyoruz.

Sivas itleri genelde Karabaş Kurtboğan Ayıboğan Akbaş ve çoban köpekleri olarak bilinir Sivas itleri.

Bir bayanın besleye bileceği bayan bir hayvan olması gerekir.peki bu hayvan hangi cins olmalıdır.tabiki kangallar cinsi daha çok tercih ediliyor.

Sizlerinde güzel bir dosta ihtiyacınız ve hayatınızı neşelendiren bir hayvana ihtiyacınız varsa bu minik yavru tam size göredir.

Dünyanın en gözde hayvanlarından olan ve çok zeki sevimli olan kangallar burada.

Haydutlar henüz 50 günlük ve anne sütünden kesilmiş yavrularımızdır.

Dünyada insanlar küçük hayvanlar beslemek yerine büyük hayvanlara merak sarmışlardır.Bu hayvanlar büyük kangal köpekler olarak biliniyor.

Güncel olan yavrularımızı satış temsilcimizi arayarak fotoğraflarını görebilirsiniz..

Kangal yavrusu nerden alınır?

Güvenli sadakat ve dost, canlısı hayvan sahibi olmak istiyorsanız tam size göre satılık kangal köpek yavruları almanızı tavsiye ediyoruz,Sahip oldukları özellikleri ile pek çok hayvan severleri kendisine hayran burakmış köpek cinsidir.hisleri çok kuvvetli olarak bilinen kangal köpekleri Sivas ilinde yetişmektedir,Güvenilir site olarak 2000 yılı itibari ile bu güne kadar hizmet veriyoruz.

Kaliteli kangallar

Kendinize iyi ve kaliteli hayvan dostumu arıyorsunuz ilk tercih yavru üretim çiftliği olmalıdır,kangal cinsi gerek ,dost canlısı olarak bilnen ve hisleri güçlü olan tek hayvan cinsi olarak tanınmaktadır.çiftliğimizden size uygun kangal köpek satış fiyatları hakkında bilgi almalısınız,çünkü ırkların değişik olmasından dolayı fiyatlar degişmektedir.

SİVAS YAVRU KÖPEK FİYATLARI

Çok uzun tarihten beridir ilgi duyduğumuz yavru köpek zaman içerisinde en çok güvendiğimiz bizleri dosta düşmana karşı koruyan, Kangal köpekleri Ailenin ferdi olmuştur.Gerek siz evdeyken gerek evinizi terk ettiğiniz anda bile gözünüz arkada kalmayacak koruyup kollayacak dostunuz evinizi bekliyor olacak. Çocuklarımızla zaman geçiren onlarla oyun oynayan ve onlara gelecek tehlikeyi anında sezmesi ve müdahale etmesi bizler açısından bulunamaz değerdir.Sizde ailenize böyle hayvan almak istiyorsanız, Bizimle irtibat kurmadan yavru köpek fiyatları almayınız,Çünkü kalitesiz hayvan sizleri ne kadar koruyup kollayacaktır,ve ne kadar arkadaşlık edeceğini bilemezsiniz.

Sivas Kangal Yavrusu Fiyatları Satışı

Tüm dünyada en çok satılan tercih edilen köpek ırklarından Sivas kangal yavrusu ırkları dünya üzerinde bilinen en eski köpek ırklarından biridir.sürü gütme, ve bekçilik, konusunda uzaman olan köpekler insanların yardımcıları olmuşlardır.Bu hayvanlar itaatkar ve sadık olmaları ile dünyada tanınmaktadır.Köpeklerimiz oldukça iri cüsseli bir yapıya sahiptirler.Yavruların eğitilmesi çok önemlidir uzman kadromuz ile sizlere eğitim hakkında bilgiler sunmaktayız.çiftliğimiz için her zaman müşteri memnuniyeti önemlidir.Bu nedenlerden dolayı ailemizi ve kalitemizi büyütmeye devam edicez.Sizlerde bizleri arayarak en uygun kangal yavrusu fiyatları alarak satış yapabilirsiniz.

Anadolu Kurtboğan kangallar

Kurtboğan köpekleri anne ve babaların sürüde faaliyet göstermiş cinslerden üretilmektedir.


Anadolu Ayıboğan cinsi yavru satış

Ayıboğan cinsleri iri ve büyük köpekler olarak tanınan Sivas'ta yetiştirilen ırkları arasında en çok ilgi gören hayvanlarımızdandır.


Sivas kangal köpekleri çiftliği fiyatlar

Sivas kangal yavrusu çiftlik fiyatları her sene degişmektedir. çünkü saf kan orjinal hayvanları malak cinsi olan hayvanlar ile kırıp onları kangal diye satıyorlar.Bir çok yerde görüldügü gibi sokak hayvanlarını ırkı belli olmayan bu hayvanları saf kan diye insanlara gönderiyorlar.Lütfen aldıgınız yavrunun anne ve babasını görünüz ve gerekirse yavrunun anne ve baba çiftleşme videosunu isteyiniz.


Koca kafalı kangal köpek yavruları satışı

Koca kafalı kangallar muhakkak yerinden alınmalı yani ana vatanı olan Sivas ilinden alınmalıdır.Yerimiz Sivas ilidir.


Simit kuyruk kangal fiyatları satışı

Boğuşkan simit kuyruk hayvanları olarak tanınan cinsler  sürü gütme görevinde faaliyet gösteren cinslerimizdendir.Sizde boğuşkan bir ırk almak istiyorsanız satış temsilcimize danışmanız gerekir.


Akbaş köpek satış ve fiyatları

Akbaş köpekleri kangalın ayrı bir ırkı olarak bilinen cinslerdendir.tıpkı Ayıboğan ve Kurtboğan cinsleri gibi farklıdır.Nadir üretilen akbaş köpekleri cinsleri kısıtlı olarak elimizde mevcuttur.


Malaklı ile kangal aynı mıdır?

Malaklı köpekleri kesinlikle kangal cinsi köpeklerine benzeyen ama uzaktan yakından alakası olmayan bir hayvan türüdür.


Kangal köpek yavrusu satılık

Satılık olan bir çok ırk çeşitlerimiz bulunmaktadır.Sizde kendinize en yakın olan ırkı seçmekte zorlanıyor iseniz müşteri temsilcimizle kangal köpek yavrusu satılık hakkında bilgiler alabilirsiniz.


Altın başlı kangal köpek yavruları

Altın başlı köpekler satışı başlamıştır.ister bizzat gelerek isterseniz firmamız tarafından bulundugunuz ile kadar gönderimlerimiz bulunmaktadır.


satılık secereli kangal yavruları

Sivas genelinde bir ilke daha imza atmış bulunuyoruz.Türküye geneli ve avrupa ükleleri artık sereceli yavru alabilirler.çiftliğimize muracat ederek secereli kangal sahibi olabilirsiniz.


Sivas kangal yavrusu satışı fiyatları ve sahiplendirme

Eskiden bay ve bayanlar küçük başlı köpekler besleyerek ve onlarla sokaklarda geziyorlardı.Bir çok sorunlarla karşılaşan bu insanlar küçük başlı köpekleri yerine artık büyük baş köpekler beslemeye başladılar.çünkü büyük başlı bu hayvanlar sokaklarda kendilerini güvende hissetmeye başladılar.Bu köpekler kangal cinsidir.Sizlerde büyük baş hayvan almak istiyor iseniz sivas kangal yavrusu satışı fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz.
 

Dog Breeders in Europe

Spider Man Slot Bonus