Kangal köpeği üretim çiftliği Sivas
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi7
Bugün Toplam709
Toplam Ziyaret265370
Anket
KANGALLARIMIZI BEĞENİYORMUSUNUZ
Ürün ve Hizmetler
google
hayvanlarımız
Türkiye'nin Gururu

 kücük kangal yavruları

 kangal köpekleri

Kulubeler

 köpek kulubesi

 haydut köpek

Tasmalar

 köpek tasmaları

 köpek tasması

FACEBOOK SAYFAMIZ
twitter
Resmin üzerine tıklayınız
 satılık kangal twitter
Kangal Videoları
Site Haritası

Anasayfa


Saf kan kangal cinsi köpeklerimiz mevcuttur.

Sivas kangalı fiyatları ırklar arasında değişmektedir.

Satılık kangal yavruları almak için doğru adresi seçtiniz.

Satılık kangal yavrusu yavrularımız 2 aylıktan 5 aylığa satılmaktadır.

Resimlere bakarak fiyat sorabilirsiniz isterseniz yavrularımızın videolarını izleyerek satın alabilirsiniz.

Sivas itleri genelde Karabaş Kurtboğan Ayıboğan Akbaş olarak bilinir Sivas itleri.

Bir bayanın besleye bileceği bayan bir hayvan olması gerekir.peki bu hayvan hangi cins olmalıdır.tabiki kangallar cinsi daha çok tercih ediliyor.

Güncel olan yavrularımızı satış temsilcimizi arayarak fotoğraflarını görebilirsiniz..


 büyük köpekler büyük köpek kurtboğan hayvanlar
 yatan köpek

Satılık kangal

Günümüzün dünyasında kangal köpeklerine olan ilgi her geçen gün artmaktadır.Bu zamanda köpek sahibi olmak çok zor olmakla hangi cinse para ödeyeceklerini bile bilemiyorlar.Türkiye olmak üzere bir çok Avrupa ülkelerine hizmet veren çiftliğimiz bu kararsızlığı tamamen ortadan kaldırıyor.Sivas yavru kangal üretim çiftliği satılık kangal  fiyatları gördüğünüz anda kafanıza yatacak bir çok tercihi size sunuyoruz.Çiftliğimiz fırsatlarından yararlanan binlerce insan köpek sahibi oluyor.Sizlerde sitemizi takip ederek bir çok fırsatlardan yararlanabilirsiniz.Karabaş cinslerimizi normal fiyatların altında alabilir ve güvence altında besleyebilirsiniz.

 kurt boğan

Sivas  yavru satışı fiyatları ve sahiplendirme

Eskiden bay ve bayanlar küçük başlı köpekler besleyerek ve onlarla sokaklarda geziyorlardı.Bir çok sorunlarla karşılaşan bu insanlar küçük başlı alman kurdu yerine artık büyük baş hayvan beslemeye başladılar.çünkü büyük başlı bu hayvanlar sokaklarda kendilerini güvende hissetmeye başladılar.Sizlerde büyük baş hayvan almak istiyor iseniz sivas kangal yavrusu satışı fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz.
çoban köpekleri

Anadolu Kurtboğan kangallar

Kurtboğan köpekleri anne ve babaların sürüde faaliyet göstermiş cinslerden üretilmektedir.

Anadolu Ayıboğan cinsi yavru satış

Ayıboğan cinsleri iri ve büyük olarak tanınan Sivas'ta yetiştirilen ırkları arasında en çok ilgi gören hayvanlarımızdandır.2 aylık yavrular

Koca kafalı kurtboğan yavruları satışı

Muhakkak yerinden alınmalı yani ana vatanı olan Sivas ilinden alınmalıdır.Yerimiz Sivas ilidir.

Simit kuyruk  fiyatları 

Boğuşkan simit kuyruk hayvanları olarak tanınan cinsler  sürü gütme görevinde faaliyet gösteren cinslerimizdendir.Sizde boğuşkan bir ırk almak istiyorsanız satış temsilcimize danışmanız gerekir.Dünya genelinde tanınmış bir cins ve ırk olarak bilinen simit kuyruk üretimlerimiz yıl boyu devam etmektedir.Sizlerde çiftliğimizi ziyaret ederek begendiginiz bir hayvanı sahiplenme hakkına sahipsiniz.
 5 aylık yavrular

 Akbaş ayrı bir ırkı olarak bilinen cinslerdendir.tıpkı Ayıboğan ve Kurtboğan cinsleri gibi farklıdır.Nadir üretilen akbaş,  cinsleri kısıtlı olarak elimizde mevcuttur.

 

Malaklı ile kangal aynı mıdır?

Malaklı kesinlikle kangal cinsi köpeklerine benzeyen ama uzaktan yakından alakası olmayan bir hayvan türüdür.yavru köpek

Kangal köpek yavrusu satılık

Satılık olan bir çok ırk çeşitlerimiz bulunmaktadır.Sizde kendinize en yakın olan ırkı seçmekte zorlanıyor iseniz müşteri temsilcimizle kangal köpek yavrusu satılık hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Web sitemizdem hayvan hastalıkları hakkında bilgiler öğrenebilir tedavi uygulayabilirsiniz.Her türlü hastalıkların tedavisini web sitemizden veya satış temsilcimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Bizleri seçtiğiniz için tşk.

 karabaş

Altın başlı  köpek yavruları

Altın başlı köpekler satışı başlamıştır.ister bizzat gelerek isterseniz firmamız tarafından bulundugunuz ile kadar gönderimlerimiz bulunmaktadır.
Garantili olarak hayvanlarımız gününde teslimat edilmektedir.

 dişi damızlık

Satılık secereli kangal yavruları

Sivas genelinde bir ilke daha imza atmış bulunuyoruz.Türküye geneli ve avrupa ükleleri artık sereceli yavru alabilirler.çiftliğimize muracat ederek hayvan sahibi olabilirsiniz.


Site etiket bulutu:kurt boğan kangalyavru satışıayıboğan kangalkangal yavru satışlarıakbaşçif mahbuz, çift parmaksimit kuyruk, kangal videokangal ilanlarıkangal satışıkangal sevenlersivas çoban köpeğikangal köpek çiftliğikars çoban köpeğidev kangal , iri kangal köpeklerikangal köpek yavruları,  yavru kangal satışkarabaş yavrular kangal köpek çiftliği sivasSatılık Kangalistanbul kangal köpek çiftliği

Dog Breeders in Europe