Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
KANGALLARIMIZI BEĞENİYORMUSUNUZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi6
Bugün Toplam90
Toplam Ziyaret179437
Site Haritası
ETİKET BULUTU

      SİVAS YAVRU KANGAL KÖPEK ÜRETİM ÇİFTLİĞİ TEL: 0507 436 04 10

YAVRU KANGAL TÜRKİYE'NİN KANGALI

Anasayfa
Damızlık kangal köpeklerimiz...Satışdaki kangal yavrularımız...Sivas Kangal yavrusu satışı...

Kangal köpeği yavru fotoğrafları...Kangal köpek videoları...Dişi damızlık kangal fotoğrafları...       

Web sitemizden yavru kangal köpekleri ile ilgili çoğu bilgiye erişebilirsiniz.
Sivas kangal yavrusu nerden alınır?
  • Kangal yavrusu alırken ilk önce asıl ana vatanı Sivas'tan almanızı öneririz. Bölgenin iklim ve coğrafi koşullarında yetişmiş olan kangal köpekleri genetiği bozulmadan gelecek nesillere aktarılmakta ve orjinalliği bozulmamaktadır.

Kurtboğan kangallar ve özellikleriKangal köpekleri geçmişten bugüne Türk boylarının Anadolu ya göçleri ile beraber gelmiş onların canlarını, mallarını ve  hayvanlarını yırtıcı hayvanlardan ve kötü amaçlı insanlardan korumuştur. Özellikle bu yırtıcı hayvanlar arasında kurtlar  oldukça tehlikeli olmuşlar ve bunlara karşı en etkili koruyucu kangal köpekleri olmuştur.
                                                                                            DEVAMI

Sivas yavru kangallar, çiftliği fiyatları
  • sivas Kangal yavrusu çiftlik fiyatları değişiklik göstermektedir. Kangal yavrularını fiyatlarından ziyade, onların orjinal kangal yavrusu olup olmadığı ile ölçülmeli ve ona bakılmalı. Yurdun çoğu yerinde kangal köpeği yavrusu diye bilhassade malaklı köpekler ya da onların kırmaları ile olan yavruları sunulmakta ve o biçimde pazarlanmaktadır. Bu çok yanlış bir üretimdir! Bu biçimde üretilmiş olan yavrular gelecek nesillere ırkı sorunlu köpekler olarak yetişmekte ve gerçek ırkın belli bir müddet sonra kaybolmasına neden olmaktadır.                                                                                                                                                            DEVAMI

En ucuz sivas kangal yavrusu !
Kangal yavru fiyatları, bilindiği üzere piyasada çok çeşitli kangal köpek fiyatları verilmekte. Bu fiyatlar görecelidir belli bir maliyetin altındaki verilen fiyatlar düşündürücüdür, zira derli toplu beslenmesi yapılmamış anne için aşılama yapılmamış olabilir. Düzgün besleme yapılmayan aşı proğramı uygulanmamış bir köpek yavrusunda çeşitli hastalıklar görülebilir. Bundan kaynaklıdırki belli ortalamanın altındaki kangal yavruları fiyatları verilmesi onların sağlıksız koşullarda yetiştirildiğinin göstergesidir. Irkı nekadar iyi olursa olsun sağlıksız bir yavru kangal sonu hüsranla bitecektir.

Koca kafalı yavru kangal satışı
     Safkan kangal köpek yavrusu yerinden Sivas’tan alınmalı. Çiftliğimiz bu hususta sizlere hizmet vermekten onur duyar. Çiftlimize gelip alabileceğiniz gibi bulunduğunuz il merkezlerine kadar gönderim yapılabilmektedir. Dilerseniz kurye ile yavru gönderimlerimiz bulunmaktadır yalnız maliyeti önemli ölçüde etkilemekte.
Sivas kangal yavrusu  köpek üretim çiftliği telefon bilgileri !
Sivas kangal yavru üretim ve satış çiftliği telefon ve adres bilgilerimiz. Bize nasıl erişebilirsiniz? Telefon ve e-posta yolu ile bize öğrenmek istediklerinizi sorbilirsiniz.


Kangal Köpeklerin Hayat şartları

Kangal Köpek apartman hayatı için tavsiye edilmez. Bu kapalı nispeten inaktif olduğu ve en az bir büyük bahçesinde geleni yapacağız. Kangal Köpek doğal koruyucu olduğunu, ancak çoğu diğer hayvancılık veli ırklarına göre daha çok "insan odaklı" dır. İyi sosyalleşmiş Kangal Köpek çocuk-ama seviyor cins mülkiyet sınırları tanımaz, bilhassa insanlara genelde saldırgan değildir, ve. Bu, dolaşmak sokak köpekleri saldırı ve bilhassa geceleri, insan davetsiz misafirlere karşı agresif olabilir olacaktır.

,satılık kangal kopek, ayıboğan kurtboğan simit kuyruk kangal köpek yavru satışları: 
  SATILIK kangal köpek yavrusu üretim çiftliği güncel tanıtım ve  haberler.
 Yavru Kangal çiftligimzden karanın yavruları yıl boyu üretimimiz devam etmektedir.kara kendi dalında üstün bir kopektir ...


istanbul,satılık yavru kangal
ankara,yavru kangal
izmir,kangal yavrusu
erzurum,yavru kangal kopek
konya,kangal al
kocaeli, yavru fiyatları
bursa,sahibinden satılık kangal
trabzon, sivas kangalları
antalya,yavru kangal fiyatları
samsun,sivas kangal üretim


 yavru kangal türkiyenin her yerine yavru gönderimlerimiz devam etmektedir sizde yavru kangal sahibi olmak istiyorsanız iletişim bölümünden satış temsilcilerimizle görüşebilirsiniz..
 satılık yavru kangal
2014 bursada düzenlenecek olan kangal festivaline herkül ile hazırlanmaktadır.
kangal yavru satılık kangal yavrusu teslim süremiz 3 ile 7 gündür

 yavru kangal. evet kangal severler paşa kopegimiz göründügü üzere iri bir yapıya sahiptir kafası patileri boy olarakta büyük bir kangaldır çift makbuzludur.paşa kopegimiz çiftligimizin damızlık erkek lerinden bir tanesidir.paşa kopegimizin yavruları kısıtlıdır.

bir çok müşterilerimiz paşa kopegimizin yavrularından istemektedirler .

 yavru kangal sürüleriniz kurtlar tarafından tehlikedemi yavrukangal.com ailesi olarak sürülerinizi korumaktadır...


yavru kangallarımızın özelliklerinden olan koyun sürü merakları dünyaca bilinmektedir..canı pahasına sürülerinizi korumaktadır 
sizde bir yavru kangal kopek alarak sürülerinizi koruma altına alabilirsiniz 

Yavru kangallarda belli başlı özellikler !

Kangal yavrusu alırken herşeyden önce sağlıklı olmasına dikkat edilmeli, yavrudan pek bişey anlaşılmayacağı için kangal yavrularında anne ve babaya bakılarak karar verilmeli gerek görülürse bikaç kUşak gerideki atalarınada bakmakta yarar vardır.
                                                  

Kangallarda Genel Görünüm

Kangal köpek olan boyutu ve oranlar avcılara karşı bir vasi olarak Türkiye'de devam kullanımının doğal sonucu olarak gelişmiştir büyük, güçlü ağır kemikli bir köpek. Baş geniş ve damla kulakları ile orta geniştir. Düzgün vücutlu Kangal Köpek biraz daha uzun biraz daha çok eşit olması gereklidir (yere omuz ölçülen) uzun boylu, ve (yere dirsek noktasından ölçülen) ön bacak uzunluğundan daha (prosternum itibaren kalça noktasına doğru ölçülür) bir köpeğin yüksekliğinin yarısı. Tipik kıvrılmış kuyruk, kendine özgü bir silüet tamamlar. Kangal Köpek orta, kısa ve son derece yoğun bir çift kat vardır. Kangal Köpek siyah bir maske ve siyah kadife kulakları gri ışık dun değişebilir bir bütün gövde rengi ile karşıtlık vardır. şayet izleri ya da alanında çalışan kaynaklanan yaralanma diğer deliller cezalandırılmış olması değildir. 

Kangal Köpekler hankıında Bilmeniz

GerekenlerKangal köpek olan boyutu ve oranlar avcılara karşı bir vasi olarak Türkiye'de devam kullanımının doğal sonucu olarak gelişmiştir büyük, güçlü ağır kemikli bir köpek. Baş geniş ve damla kulakları ile orta geniştir. Düzgün vücutlu Kangal Köpek biraz daha uzun biraz daha çok eşit olması gereklidir (yere omuz ölçülen) uzun boylu, ve (yere dirsek noktasından ölçülen) ön bacak uzunluğundan daha (prosternum itibaren kalça noktasına doğru ölçülür) bir köpeğin yüksekliğinin yarısı. Tipik kıvrılmış kuyruk, kendine özgü bir silüet tamamlar. Kangal Köpek orta, kısa ve son derece yoğun bir çift kat vardır. Kangal Köpek siyah bir maske ve siyah kadife kulakları gri ışık dun değişebilir bir bütün gövde rengi ile karşıtlık vardır. şayet izleri ya da alanında çalışan kaynaklanan yaralanma diğer deliller cezalandırılmış olması değildir. Yavru Kangal Köpek Malzemeleri
Satılık yavru kangal köpek  kulübesiSatılık yavru kangal köpek tasma

Kangal köpek tasması, tork, çengel kurt için.Satılık yavru kangal köpek maması