Sitemizden hayvan sahibi olabilirsiniz. İletişim tel: 0507 436 04 10

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam45
Toplam Ziyaret223508
Anket
KANGALLARIMIZI BEĞENİYORMUSUNUZ
Ürün ve Hizmetler
google
hayvanlarımız
Türkiye'nin Gururu

 kücük kangal yavruları

 kangal köpekleri

Kulubeler

 köpek kulubesi

 haydut köpek

Tasmalar

 köpek tasmaları

 köpek tasması

FACEBOOK SAYFAMIZ
twitter
Resmin üzerine tıklayınız
 satılık kangal twitter
Kangal Videoları
Site Haritası

Anasayfa


Sivas'ta birinci seçilen en iyi kangal bu çiftlikte yaşamaktadır.Sizlerde bu soy ırkından elde edebilirsiniz.

Resimlere bakarak fiyat sorabilirsiniz isterseniz yavrularımızın videolarını izleyerek satın alabilirsiniz.

Türkiye geleninde bir çok üretim çiftlikleri ve sokak satıcıları bulunmaktadır ama dünya geleninde uygun fiyata köpeği bizler veriyoruz.

Sivas itleri genelde Karabaş Kurtboğan Ayıboğan Akbaş olarak bilinir Sivas itleri.

Bir bayanın besleye bileceği bayan bir hayvan olması gerekir.peki bu hayvan hangi cins olmalıdır.tabiki kangallar cinsi daha çok tercih ediliyor.

Haydutlar henüz 50 günlük ve anne sütünden kesilmiş yavrularımızdır.

Güncel olan yavrularımızı satış temsilcimizi arayarak fotoğraflarını görebilirsiniz..
dişi köpek

Kangal yavrusu nerden alınır?

Güvenli sadakat ve dost, canlısı hayvan sahibi olmak istiyorsanız tam size göre satılık kangal köpek yavruları almanızı tavsiye ediyoruz,Sahip oldukları özellikleri ile pek çok hayvan severleri kendisine hayran burakmış hayvan cinsidir.hisleri çok kuvvetli olarak bilinen hayvanlar Sivas ilinde yetişmektedir,Güvenilir site olarak 2000 yılı itibari ile bu güne kadar hizmet veriyoruz.sizlerde gönül rahatlığı içerisinde hayvan sahibi olabilirsiniz.Mekanımız Sivas'ın Altınyayla ilçesinde faliyet göstermekteyiz çiftliğimizi ziyaret ederek bu hayvanları daha yakından tanıma şansı elde etmiş olacaksınız.


 çoban köpek

 Kangal severler

Çok uzun tarihten beridir ilgi duyduğumuz yavru hayvanlar zaman içerisinde en çok güvendiğimiz bizleri dosta düşmana karşı koruyan, Ailenin ferdi olmuştur.Gerek siz evdeyken gerek evinizi terk ettiğiniz anda bile gözünüz arkada kalmayacak koruyup kollayacak dostunuz evinizi bekliyor olacak. Çocuklarımızla zaman geçiren onlarla oyun oynayan ve onlara gelecek tehlikeyi anında sezmesi ve müdahale etmesi bizler açısından bulunamaz değerdir.Sizde ailenize böyle hayvan almak istiyorsanız, Bizimle irtibat kurmadan almayınız,Çünkü kalitesiz hayvan sizleri ne kadar koruyup kollayacaktır,ve ne kadar arkadaşlık edeceğini bilemezsiniz.Sizlerin güvencesi bizler için çok büyük önem taşımaktadır.
 damızlık köpek

 En çok satılan kangallar

Tüm dünyada en çok satılan tercih edilen  ırklarından Sivas Ayıboğan yavrusu ırkları dünya üzerinde bilinen en eski ırklarından biridir.sürü gütme, ve bekçilik, konusunda uzaman olan hayvanlarımız insanların yardımcıları olmuşlardır.Bu hayvanlar itaatkar ve sadık olmaları ile dünyada tanınmaktadır.hayvanlarımız oldukça iri cüsseli bir yapıya sahiptirler.Yavruların eğitilmesi çok önemlidir uzman kadromuz ile sizlere eğitim hakkında bilgiler sunmaktayız.çiftliğimiz için her zaman müşteri memnuniyeti önemlidir.Bu nedenlerden dolayı ailemizi ve kalitemizi büyütmeye devam edicez.Sizlerde bizleri arayarak en uygun fiyat alarak satış yapabilirsiniz.

 çoban köpeği

 Sıcak iklimlerde kangal yaşarmı

Sivas kangal yavrusu çiftlik fiyatları her sene degişmektedir. Çünkü bir çok hayvan cinsleri bulunmaktadır yavru almadan önce mutlaka hangi amaçta kullanacaksanız buna karar vermelisiniz.Akbaş,karabaş,ayıboğan,ve kurtboğan cinleri mevcut olup her birinin ayrı bir fiyatı vardır.çünkü her birinin kendilerine ait özellikleri bulunmaktadır.Dikkat: sokak satıcılarına maruz kalmayınız günümüzde bir cok ırkı belli olmayan kırma hayvanları saf kan adı altında satılmaktadır.Siz müşterilerimizin yapıcagı ilk madde yavru alımı yapıcagınız yerin gerçekten üretim çiftliği olması gerekir.üretim çiftliğimiz 2000 yılından bu yana tüm dünyaya hizmet vermektedir. büyük köpek büyük kangal köpek kurtboğan kangal itler
 yatan köpek

Aradıgınız Kangal Burada

Kendinize kaliteli ve sadakatli bir dost veya bekçi arayışları içindemisiniz,Aradıgınız hayvan burada 1 aylık 2 aylık 3 aylık ve 1 yaşında olan hayvanlarımız gerekli saglık kontrollerinden geçmiş ve karne ve aşı kartları ile hayvan severlere teslimat yapılmaktadır.Hizmet saatlerimiz sabah 8:00 ve akşam 12:00 saatleri arasında satış temsilcimizi arayabilirsiniz.Bizleri tercih ettiginiz için teşekkür ederiz.Sizlere hizmet vermektek onur duyarız.

 kurt boğan kangallar

Sivas kangal yavrusu satışı fiyatları ve sahiplendirme

Eskiden bay ve bayanlar küçük başlı köpekler besleyerek ve onlarla sokaklarda geziyorlardı.Bir çok sorunlarla karşılaşan bu insanlar küçük başlı alman kurdu yerine artık büyük baş hayvan beslemeye başladılar.çünkü büyük başlı bu hayvanlar sokaklarda kendilerini güvende hissetmeye başladılar.Sizlerde büyük baş hayvan almak istiyor iseniz sivas kangal yavrusu satışı fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz.


 kangallar

Anadolu Kurtboğan kangallar

Kurtboğan köpekleri anne ve babaların sürüde faaliyet göstermiş cinslerden üretilmektedir.

Anadolu Ayıboğan cinsi yavru satış

Ayıboğan cinsleri iri ve büyük olarak tanınan Sivas'ta yetiştirilen ırkları arasında en çok ilgi gören hayvanlarımızdandır. yavrusu kangal

Koca kafalı kurtboğan yavruları satışı

Koca kafalı kangallar muhakkak yerinden alınmalı yani ana vatanı olan Sivas ilinden alınmalıdır.Yerimiz Sivas ilidir.

Simit kuyruk kangal fiyatları satışı

Boğuşkan simit kuyruk hayvanları olarak tanınan cinsler  sürü gütme görevinde faaliyet gösteren cinslerimizdendir.Sizde boğuşkan bir ırk almak istiyorsanız satış temsilcimize danışmanız gerekir.Dünya genelinde tanınmış bir cins ve ırk olarak bilinen simit kuyruk üretimlerimiz yıl boyu devam etmektedir.Sizlerde çiftliğimizi ziyaret ederek begendiginiz bir hayvanı sahiplenme hakkına sahipsiniz.
 5 aylık kangallar

 

Akbaş kangalın ayrı bir ırkı olarak bilinen cinslerdendir.tıpkı Ayıboğan ve Kurtboğan cinsleri gibi farklıdır.Nadir üretilen akbaş,  cinsleri kısıtlı olarak elimizde mevcuttur.

Malaklı ile kangal aynı mıdır?

Malaklı kesinlikle kangal cinsi köpeklerine benzeyen ama uzaktan yakından alakası olmayan bir hayvan türüdür. kangal yavrusu1

Kangal köpek yavrusu satılık

Satılık olan bir çok ırk çeşitlerimiz bulunmaktadır.Sizde kendinize en yakın olan ırkı seçmekte zorlanıyor iseniz müşteri temsilcimizle kangal köpek yavrusu satılık hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Web sitemizdem hayvan hastalıkları hakkında bilgiler öğrenebilir tedavi uygulayabilirsiniz.Her türlü hastalıkların tedavisini web sitemizden veya satış temsilcimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Bizleri seçtiğiniz için tşk.

 karabaş kangal

Altın başlı kangal köpek yavruları

Altın başlı köpekler satışı başlamıştır.ister bizzat gelerek isterseniz firmamız tarafından bulundugunuz ile kadar gönderimlerimiz bulunmaktadır.
Garantili olarak hayvanlarımız gününde teslimat edilmektedir.

 dişi kangal

Satılık secereli kangal yavruları

Sivas genelinde bir ilke daha imza atmış bulunuyoruz.Türküye geneli ve avrupa ükleleri artık sereceli yavru alabilirler.çiftliğimize muracat ederek hayvan sahibi olabilirsiniz.


Dog Breeders in Europe