Sivas Altınyayla Kangal Üretim Köpek Çiftliği  Tel: 0545 327 48 87

Yavru köpek satışı, Kangal yavrusu fiyatları, Satılık Kangal köpekleri, Kangal Çiftliği

Damızlık kangal köpekleri

Satılık damızlık kangal köpekleri damızlık erkek ve dişi kangal köpek fiyatları. Damızlık kangal köpeklerinin vücut ve fizik ölçüleri damızlık kangalların hakkında merak ettiklerinizi bu sayfada bulabilirsiniz. En güzel damızlık kangal köpek resimleri ve vücut yapıları.

satılık damızlık kangal

Damızlık kurtboğan kangal köpeği tanıtımı ve ırk özelliği, Kurtboğan kangallarda olması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır.

1. Kurtboğan kangalın arka ayaklarının birinde çift tırnak yani makbuz olmalıdır.

2. Kurtboğan kangal köpeğinin boy yüksekliği 80 ile 85 cm den yüksek olmamalı.

3. Ayak kemik yapılası düzgün ve tavşan ayalı olup doğaya uyum sağlamalı.

4. Hızlı koşan zeki ve çevik köpekler kurtboğan kangallardır.

5. Sezileri çok kuvvetli olup burun kokusunu çok çabuk olan kangallar kurtçul kangallardır.

damızlık kangal köpekleri

Damızlık kangalların tüyü çok güzel olur ve damızlık kangallarda dikkat edilecek hususlardan ilk başta gelen kangalın kemik yapısıdır. Damızlık bir kangal köpeğinin kafa kemik yapısı düz olur girinti ve çıkıntı olmaz asla eğri olmaz. Damızlık ve damızlık adayı olan kangallara baktığınınzda kemik yapıları fizik yapıları çok düzgün kangallardan seçilmeli. Kemik yapısı kemikleri düzgün olan bir kangalın ayaklarında eğiklik ve çaplık olmaz. Yanü damızlık kangal seçilirken ilk  bakılması gereken kemik yapısıdır.

ayıboğan damızlık kangal

Damızlık ayıboğan kangal köpeklerini daha yakından tanıyalım. Ayıboğan kangal köpek tanıtımı özellikleri ve görevleri nelerdir.

1. Ayıboğan kangal köpeğinin vücut yapısı çok iri ve kangal köpeklerinin içinde en korkunç vücut yapısına sahip olan ayıboğan cinsi kangal köpekleridir.

2. Ayıboğan kangal köpekleri insanlara karşı saldırgan köpeklerdir.

3. Ayıboğan kangal köpeklerinin en etkili olduğu alanlardan bir tanesi bekçi köpeği korkunç ve ürpertici bir yapıya sahip olduğu için bekçi köpeği olarak kullanılmasında fayda vardır.

4. Ayıboğan kangal köpeklerine ayıboğan isminin verilme sebebi güçlü heybetli çok iri olmasından dolayı ayıboğan ismi verilmiştir.

damızlık kangal fiyatları

Sırada şimdi panter damızlık kangal köpekleri tanıtımı ve ırk özellikleri hakkında tüm merak ettikleriniz.Panter kangal köpekleri nasıl olur vücut yapıları hakkında bilgiler.

1. Panter damızlık kangal köpekleri orijinal kangal değildir panter kangal köpek cinsleri kırma kangallardır.

2. Kangal kırması olan köpekler panter cinsi köpekler orijinal kangal köpekleri kesiklikle insanlara karşı adaçıl değil tam tersi daha uysal köpeklerdir.Orijinal kangallar asla insanlara saldırmazlar.

3. Panter kangal köepklerine baktığınızda vücutlarında kesin beyazlık alalık görebilirsiniz. Ama kangal köpeklerinin aslına ve özüne baktığınızda asla alalık yoktur.

4. Günümüzde şuan kangalların geneli bakıpta kıyaslama yaptığımızda gerçek safkan sivas kangalının vücut yapısı ve rengi beyaz yani boz karabaştır. Ama panter ırkı kangallara baktığımızda daha çok az sayıları var. Bunun sebebide kırma köpek oldukları içindir.

damızlık kangal fiyatları 2021

Damızlık kangal köpekleri üçe ayrılır, Ayıboğan, kurtboğan ve domuz boğan damızlık kangal köpekleridir. Domuz boğan damızlık kangallar hakkında pratik bilgiler ve özellikleri hakkında yorum yapacağım.

1. Domuzlar günümüzde git giden çok aşırı çoğalan ve köylüye ve çiftciye zarar veren bir hayvandır. Domuzlarla baş eden mücadeleyi kazan tek köpek kangaldır.

2. Damızlık kangal köpekleri domuzlara karşı üstünlüğü sağlamış ve kendini kanıtlamış köpeklerdir kangallar. Bu sebebten dolayı domuzlara karşı en iyi silah yetişin damızlık kangal köpekleridir.

3. Domuzların kolayını aldı kangallar artık hergün bir tane domuz öldürüyor kangallar. Domuzların arka ayak sinillerini parçalayarak domuzları etkisiz hale getiriyorlar.

4. Bir Tane domuzu öldürmesi için kaç tane kangal köpeği olmalı ? 2 tane kangal köpeği bir domuza karşı üstünlük sağlar.

DOMUZ BOĞAN KANGALLAR

En iyi 10 tane damızlık kangal köpekleri resimleri ve tanıtımı. Damızlık kangalları hakkında her şey burada. Damızlık kangalların görevleri ve olması gereken özellikleri.

1. Safkan ırkı bozulmamıuş kırılmamış orijinal ırkı taşıması

2. Dişi ve erkek damızlık kangalların 6 parmak olması.

3. Sivas damızlık kangalların tüy renklerinin kangal koyununun tüy rengiyle aynı olması kangal köpeğinin orijinalliğinin en büyük özelliklerinden birisidir.

4. Damızlık kangallar tüm verilen görevleri başarıyla tamamlamış kangallardan damızlık kangal köpek seçilmeli.

DAMIZLIK KÖPEKLER

Neden damızlık kangallar bizim ve çiftliğimiz için önemli yavru satışlarında yavruların kaliteli ve güzel olması damızlık kangal köpklerine bağlıdır. Çiftlikteki damızlık kangal köepklerimiz ne kadar kaliteli ve safkan olurlarsa üretmiş olduğunuz yavru kangallarda o kadar kaliteli olur. En önemli kanga köpekleri damızlık köpeklerdir.