SİVAS YAVRU KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Sivas yavru kangal köpek üretim çiftliği Sivas'tan Tüm TÜRKİYE,ye yavru kangal satışı yapmatadır.

YAVRU KANGAL SEÇİMİ

Yavru kangal seçimi: yapmadan önce kangal yavrusunu ne amaçlı kullanıcağınızı bize söylerseniz yavru kangal seçiminde sizlere daha kolay yardımcı olabiliriz.

Yavru kangal seçerken: yavrunun sağlıklı ve tüyünün düzgün olmasına dikkat edin. Hastalıklı yavru kangallar sakin ve düşünceli dururlar sağlıklı bir yavru kangal almak için hareketli ve  canlı atik yavrular tercih edilmelidir.

Orjinal ve saf kan bir yavru kangal seçerken dikkar etmeniz gerekenler: yavru kangalın göğüs kafesinin geniş olmasına kafa yapısının vücüduna göre daha iri olmasına dikkat edilmelidir. Kuyruk kısmının simit olması daha mahkuldür. 

Gerçek yavru kangal seçerken: kangal yavrusu sahiplenmeden önce iyi bir araştırma yapalısınız. Malaklı ve kırma olmasına çok dikkat ediniz.

Kangal yavrusu seçerken: ırklarına göre seçim yapılmalı çünkü kangallar bekçi köpe ve sürü çoban köpeği olarak ikiye ayrılırlar. Bazı yavruların cinsi kurtçu bazıları ise saldırgan olabiliyorlar.

Aile için dobi olarak bir yavru kangal seçimi yapmak isterseniz eğer en iyi seçim kangalın boz karabaş cinsi yavru kangal seçimi yapmalısınız. Çünkü boz karabaş cinsi kangallar insanlara karşı çok uyumlu ve sakin köpekler saldırmazlar insanlara çoçuklarla oynamasını zaman geçirmesini çok severler.

Sayfa aramaları: Yavru kangal seçimi, kangal yavrusu seçimi, kangal seçimi, yavru seçimi, kangal köpeği


Anket
BEĞENİYORMUSUNUZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret357165