Damızlık Erkek Kangallar
logo

Sivas Altınyayla’da doğdum ve kangal merakım 16 yaşımda başlamıştır. Koyun sürülerimiz kurtlar tarafından kapılmaktaydı. 3 yavru kangal aldıktan sonra onların eğitilmesi ve sürünün içinde kurtları ve sürüyü tanıması çok önemliydi. Kangalın ırkından gelen sürü sevdası alışmalarında çok büyük önlem taşımaktadır ve bu kangal köpeklerinin eğitilmesinde çok büyük başarılar elde ettim ve bu kangal sevdam çok hızlı bir şekilde hayatımı etkiledi. Sonrasında çiftlik açmaya karar verdim ve siz kangal sevenlerine tanıtmak için çalıştım.

İletişim Bilgilerimiz

0545 327 48 87

0545 327 48 87

haskangallar@gmail.com

haskangallar@gmail.com

Kangal Üretim Çiftliği Altınyayla / Sivas

Pzt - Pzr, 08:00 - 22:00Damızlık Erkek Kangallar

Damızlık Erkek Kangallar

Çiftliğimizdeki üst düzey damızlık kangal erkek kangal köpek resimleri erkek kangalların ırk özellikleri tanıtım sayfası burası bu sayfada sadece erkek kangallar ve özellikleri yer almaktadır. Erkek damızlık kangallar hakkında her şey bu sayfada mevcuttur.Çiftliğimizdeki damızlık kangallardan beğendiniz erkek kangalları satın alabilirsiniz. Erkek damızlık kangalların fiyatları 3.000 TL başlamaktadır. Ucuz simit kuyruk erkek boz kangal köpekleri fiyatları.Acil satılık yetişkin ücretsiz kangal köpek ilanları fiyatları, Ücretsiz kangal köpeği sahiplendirme yetişkin kangal satışları. 2020 yılı yetişkin kangal köpeği fiyatıGünümüz de gün geçtikçe yayılmakta olan kangal köpek dövüşlerine karşıyız. Damızlık erkek kangalları dövüştüren kişilere de karşıyız.Çiftliğimizde ki en güzel damızlık yetişkin kangal köpeklerimizin resimlerini ve ırk özelliklerini sizlere tanıtmaktan onu ve gurur duyarız. İmkanınız varsa kangallarımı çiftliğimizde yerinde görebilirsiniz. Yukarıda damızlık panter kangal köpeği resimleri ve ırk özellikleri panter kangal köpeği satışları 2020 yılı panter karabaş kangal fiyatları 2500 tlAyıboğan erkek kangal köpeği kafası çok büyük ayının kafası gibi kangalında kafası büyük. Sanki kangal değil ayı aşağıda resimde görmüş olduğunuz ayıboğan kangalın yavruları satılık isteyen arkadaşlar bizi arasın yavru için.Erkek kangal köpekleri hakkın her şeyi burada bulabilir ve kangalların resimlerini görebilir buradan kangal köpeği satın alabilirsiniz.Her yetişkin erkek kangal köpeği koyun sürüsüne gitmez çünkü küçük yaşta eğitim almadığı için. Küçük yaşta sürü eğitimi alan ve sürüye giden erkek kangal köpekleri her zaman sürüye gider görevini yapar. Satılık sürüye giden kangal köpekleri fiyatları ve satışları için hemen bizi arayın. 0545 327 48 87Kıf ve secereli kayıtlı damızlık erkek kangal satışları ve fiyatları. Satılık çip takılı kangal erkek köpekleri sahiplendirme sayfamıza hoşgeldiniz.
Bu sayfada KIF SECERELİ KAYITLI DAMIZLIK KANGAL KÖPEKLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ..Damızlık kangal köpeği ilanları satılık ücretsiz erkek damızlık kangal köpekleri sahiplendirme ilanları için damızlık erkek kangallar sayfasını geziniz.Sayfamıza hoşgeldiniz çok değerli hayvan severler sayfamızda erkek kangal köpekleri hakkında bilgiler ve onların ırk özellikleri hakkında bilgiler içermektedir. Erkek kangal köpekleri resimlerine bakabilir ve ırk özellikleri ve satışları hakkında bizimle iletişime geçebilir erkek kangal sahibi olabilirsiniz.Satılık erkek çoban köpeği fiyatları, Sahibinden erkek kangal köpek ilanları ücretsiz yetişkin erkek kangalların fiyatları. 2021 yılı erkek kangal köpeği satışları ve güncel fiyatları.