SATILIK KANGAL KÖPEK
logo

Sivas Altınyayla’da doğdum ve kangal merakım 16 yaşımda başlamıştır. Koyun sürülerimiz kurtlar tarafından kapılmaktaydı. 3 yavru kangal aldıktan sonra onların eğitilmesi ve sürünün içinde kurtları ve sürüyü tanıması çok önemliydi. Kangalın ırkından gelen sürü sevdası alışmalarında çok büyük önlem taşımaktadır ve bu kangal köpeklerinin eğitilmesinde çok büyük başarılar elde ettim ve bu kangal sevdam çok hızlı bir şekilde hayatımı etkiledi. Sonrasında çiftlik açmaya karar verdim ve siz kangal sevenlerine tanıtmak için çalıştım.

İletişim Bilgilerimiz

0545 327 48 87

0545 327 48 87

haskangallar@gmail.com

haskangallar@gmail.com

Kangal Üretim Çiftliği Altınyayla / Sivas

Pzt - Pzr, 08:00 - 22:00SATILIK KANGAL KÖPEK

SATILIK KANGAL KÖPEK

SATILIK KANGAL KÖPEK

Satılık kangal fiyatları

Sivas kangal köpekleri yavrusu resimleri yavru kangalların öncellikleri yavru kangal tanıtımı yavru satışları satıştaki akbaş yavru kangalların fiyatları.


SATILIK KANGAL YAVRULARI

SATILIK KÖPEK FİYATLARI

Bu sayfada  2 aylık, 3 aylık, 4 aylık, 5 aylık ve 10 aylık arası kangal köpek yavruları satışları yapılmaktadır. Çiftliğimizden kaç aylık kangal yavrusu isterseniz isteyin temin ederiz. Irkı bozulmamış saf kangal köpek ırkını taşıyan köpeklerin yavrularını sadece burada bulabilirsiniz.


SATILIK KANGAL İZMİR

ucuz satılık kangallar

Bu sayfada 2 aylık yavru kangaldan ve 12 aylık kangal yavrusu satışları yapılmaktadır. Kangal yavrularının fiyatlarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Çiftliğimizde yavru kangalların resimlerini ve ırk özelliklerini tanıyın.


İSTANBUL KANGAL FİYATLARI

İstanbul kangal çiftliği

Değerli müşterilerimiz ayıboğan cinsi kangal satın almak isteyen müşterilerimizin dikkatine, En az bir hafta öncesinden yavru kangal için rezerve yaptırmalısınız. İzmir Kangal yavrusu üretim çiftliği, İzmir yavru kangal fiyatları.


ANKARA KANGAL KÖPEK ÇİFTLİĞİ

İstanbul kangal çiftliği nerede

Günümüzde şuan en çok ilgi duyulan ve en çok satan kangal yavruları karabaş yüzü maskeli panter cinsi kangal köpek yavrularıdır. Panter cinsi dediğimiz kangal köpekleri diğer soy köpeklere göre daha ucuz oldukları için daha çok satılmaktalar. Panter yavru kangal fiyatlarımız 750 TL den başlıyor satılmaya.


DİYARBAKIR KANGAL KÖPEĞİ ÇİFTLİĞİ

Diyarbakır satılık kangal

Soyu soy kütüğü belli başlı yetişin damızlık kangal köpeklerinden üretmiş olduğumuz bu yavruları her yerde bulamazsınız. Yıllarını bu işe adamış 50 yıllık tecrübesiyle kangal üretimi ve satışını yapmaktadır. Muzaffer Taşdelen kangallarını Tüm Türkiye tanır ve bilirler kaliteli köpek yetiştirir ve satar.


ANTALYA KANGAL ÇİFTLİĞİ

Antalya kangal yavrusu fiyatları ve gönderimi

Siz değerli müşterilerimiz kaliteli saf kangal yavrusu sahiplenmek istiyorsanız öncelikle ilk kangal alacağınız kişi Muzaffer taşdelen olmalıdır. Tanınmış bir marka olmuş yıllardır bu işi hakkıyla yapan 50 yıllık tecrübesi olan kişiden kangal satın alınır.


ERZURUM KANGAL ÇİFTLİĞİ

Erzurum satılık kangal 2021

Sivas Altınyayla Kangal Çiftliğin' de 50 adet damızlık dişi kangal köpeği mevcuttur her ay çiftliğimizde kangal köpeği yavrusu üretimi yapılıyor üretmiş olduğumuz kangallar hakkında bilgi alabilir ve yavru sipariş verebilirsiniz.


ERZİNCAN KANGAL KÖPEKLERİ

Erzincan kangal çiftliği fiyatları 2021

Kangal gönderimi çiftliğimiz yapmakta tüm illerimize itine ile kangal yavrusu gönderimi yapılır. Kangal yavruları gönderimi Sivas merkez otogardan yapılmaktadır. Yavruların gönderim ücretleri çiftliğimiz tarafından ödenmektedir.


KARS KANGALI

Kars satılık kangal fiyatları

Aşağıdaki yavru kangalın Babası kurtboğan Annesi domuz boğan dişi nazlı kangaldır. Yavrunun ırkı kurtboğan ve domuz boğan kangallardan doğma bir karabaş yavru kangalı sahiplenmek için bizimle iletişime geçiniz. 054 327 48 87


KARS KANGAL ÇİFTLİĞİ

Kars kangalı fiyatları

Günümüzde kangallar en çok sürü ve bekçi köpeği olarak kullanılmaktalar kangal yavrusunu hangi ortamda yetiştirilirse o ortamdaki görevini yapar. Siz yavru kangalınız nasıl yetiştirmek istediğinize öncelikle karar verin. Sonra o görevi yapacak bir yavru kangal sahiplenin sayfamızdan.


TRABZON KANGAL ÇİFTLİĞİ

satılık kangal Trabzon

Sayfada sadece kangal köpeği yavruları satışları yapılmakta bu sayfada 1 aylık kangal yavrularından tut 7 aylık kangal yavrularına kadar satışları yapılmaktadır. Satılık kangal yavruları Trabzon yavru kangal sahiplendirme.


Anadolu Çoban köpeği

Malaklı, Akbaş, Kafkas, Kangal,

Çapar kangal yavrusu fiyatları, Kurtboğan kangal yavrusu fiyatları, Ayıboğan kangal yavrusu fiyatı, Sivas kangal yavrusu fiyatları 2020, Kangal yavrusu satışı, Anadolu çoban köpeği yavruları ve fiyatları.


Akbaş çoban köpeği

Kafkas çoban köpeği

Yavru kangal çiftliği sizlere Sivas'tan hizmet vermekte çiftliğimiz ilçe kaymakamlık tarafından hizmete açılmıştır. Yılın 12 ayı yavru kangal satışları yapmaktayız. Çiftliğimizde Anadolu köpek ırklarının hepsi mevcut olup satışları yapılmaktadır. Çiftliğimizde kangal malaklı akbaş Kafkas köpekleri yetiştirilmekte olup yurdun her tarafına gönderim yapılmakta.


Akbaş yavru fiyatları 2019

Akbaş yavru fiyatları 2020

Küçük yavru kangal satışı 1 aylık yavru kangal fiyatları ve beslenmesi hakkında merak ettiklerinizi sorun bize cevaplayalım. 1 aylık yavrular normal gelişir diğer 2 aylık yavrular gibi gelişimlerinde sıkıntı olmaz.


SATILIK AKBAŞ

Satılık akbaş yavrusu

Kangal yavrusu gönderimine korona virüsten dolayı ara vermiştik şimdi yeniden kangal yavrusu gönderimine başladık. Yavru köpek almak isteyen müşterilerimiz bu numaradan bizi arayarak yavru kangal siparişi verebilir. Muzaffer taşdelen iletişim numarası 0545 327 48 87