Sivas Altınyayla Kangal Üretim Çiftliği
logo

Sivas Altınyayla’da doğdum ve kangal merakım 16 yaşımda başlamıştır. Koyun sürülerimiz kurtlar tarafından kapılmaktaydı. 3 yavru kangal aldıktan sonra onların eğitilmesi ve sürünün içinde kurtları ve sürüyü tanıması çok önemliydi. Kangalın ırkından gelen sürü sevdası alışmalarında çok büyük önlem taşımaktadır ve bu kangal köpeklerinin eğitilmesinde çok büyük başarılar elde ettim ve bu kangal sevdam çok hızlı bir şekilde hayatımı etkiledi. Sonrasında çiftlik açmaya karar verdim ve siz kangal sevenlerine tanıtmak için çalıştım.

İletişim Bilgilerimiz

0545 327 48 87

0545 327 48 87

haskangallar@gmail.com

haskangallar@gmail.com

Kangal Üretim Çiftliği Altınyayla / Sivas

Pzt - Pzr, 08:00 - 22:00Hakkımızda

İletişim Bilgilerimiz

0545 327 48 87

0545 327 48 87

haskangallar@gmail.com

haskangallar@gmail.com

Kangal Üretim Çiftliği Altınyayla / Sivas

Hakkımızda

Muzaffer Taşdelen Kimdir?

 

Sivas Altınyayla ilçesinde doğdum. Kangal merakım 16 yaşında başlamıştır. Koyun sürülerimiz kurtlar tarafından kapılmaktaydı. 3 yavru kangal aldıktan sonra onların eğitilmesi ve sürünün içinde kurtları ve sürüyü tanıması çok önemliydi. Kangalın ırkından gelen sürü sevdası alışmalarında çok büyük önlem taşımaktadır ve bu kangal köpeklerinin eğitilmesinde çok büyük başarılar elde ettim. Bu kangal sevdam çok hızlı bir şekilde hayatımı etkiledi. İlerleyen yıllarda kangalın neslinin devamı için çiftlik açmaya karar verdim. 8 yıldır çiftliğimizi siz kangal sevenlere tanıtmak için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz benim kangal sevdam bu şekilde başlamıştır.
Kangalların ilgimi çeken en önemli özelliği bu cinsin sadık olmasaydı. Bana gelen bir tehlikeyi sezdiğinde tehlikeye karşı beni koruma içgüdüsü idi. Sanki benim korumam gibiydi. Nereye gitsem yanımda gelir. Benimle üzülür benimle sevinirdi. Dışardaki arkadaşlarımdan aldığım arkadaşlık sadıklığını olsun güveni olsun yalnızca has kangalımdan aldım. Sizlerde göreceksiniz ki kangalın sadakati son derece ön plana çıkacaktır.