Sivas Altınyayla Kangal Üretim Köpek Çiftliği  Tel: 0545 327 48 87

Yavru köpek satışı, Kangal yavrusu fiyatları, Satılık Kangal köpekleri, Kangal Çiftliği

AYIBOĞAN KANGAL
SATILIK AYIBOĞAN KANGAL YAVRUSU

DEV KANGAL KÖPEKLERİ

Bu sayfada sadece ayıboğan kangal köpeği cinsi kangallar yer almaktadır. Ve burada sadece ayıboğan kangal köpeği ile ilgili özelliklere erişebilirsiniz.
ayıboğan kangal köpekleri yavrusu satılık

AYIBOĞAN KANGAL FİYATLARI

Orjinal kangal köpeği

Koca baş diye adlandırdığımız ayıboğan ırkı kangal yavrusu satışları aralıksız devam etmektedir.Ayıboğan kocabaş kangal yavrusu fiyatları ve sipariş vermek için iletişim hattın bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.
panter kangal fiyatları

AYIBOĞAN YAVRU KANGAL SATILIK

AKBAŞ YAVRU FİYATLARI 2020

Çiftliğimizde üretmiş olduğumuz kocabaş ve kazan kafalı ayıboğan yavruları resimleri ve ırk özelliklerini öğrenebilirsiniz.Ayıboğan kangal yavrusu fiyatları 2020 ücretsiz ayıboğan kangal köpeği ilanları.
Ayıboğan kangal köpeği satışları

EN UCUZ KANGAL FİYATLARI
 
UCUZ KANGAL

Ayıboğan kangal yavrularını kaç paradan sattığımızı biliyormusunuz ? Koca kafalı ayıboğan yavrular 1000 tl den fiyatları başlıyor bu yavruların fiyat ağırlıkları  kaç aylık olduklarına göre değişmektedirler. En ucuz ayıboğan cinsi koca kafalı bir kangal yavrusu satın almak isterseniz en az 1000 tl ücret ödemeniz gerekmektedir.
en ucuz kangal fiyatları

AYIBOĞAN KANGAL İLANLARI

AYIBOĞAN ÜCRETSİZ KANGAL

EN ucuz kangal yavrusunu buradan sahiplene bilirsiniz. Ucuz kangal satılık ayıboğan kangal ilanları ve ücretsiz ayıboğan kangal yavrusu sahiplendirme sayfasına hoşgeldiniz.Buradan kangal ilanlarını görebilir ve fiyatları hakkında detaylara tıklayarak erişebilirsiniz.
kangal köpek ilanları

AYIBOĞAN KANGAL SATIŞLARI

AYIBOĞAN KANGAL SATIŞI

Altınyayla kangal çiftliği ayıboğan kangal yavrusu satışları 2020 güncel ayıboğan kangal fiyatlarını buradan öğrenebilirsiniz.Kangal köpeği Muzaffer Taşdelen Altınyayla kangal çiftliğinden alınır.
Kangal köpekleri Altınyayla kangal çiftliği

AYIBOĞAN KANGAL ÖZELLİKLERİ

AYI BOĞAN KANGAL KÖPEK YAVRUSU

Satılık çift tırnak ayıboğan kangal yavrusu fiyatları, En ucuz kangal köpekleri Altınyayla kangal köpek çiftliğinden temin edebilirsiniz. Sivas'tan tüm illere kangal sefkiyatı yapabiliyoruz.
Kangal ayıboğan fiyatları

AYI BOĞAN KANGAL YAVRUSU FİYATLARI

AYI BOĞAN KANGAL YAVRULARI FİYATLARI 2020

2-3 Aylık yavru kangallar ne yer süt içer çorba içer yemek artıkları yer yoğurt ayran yer içer.Hazır satılan mamalar var köpek maması mama ile besleyebilirsiniz.Satılık 2-3 aylık kangal yavruları fiyatları ve güncel yavru kangal ilanları 2020 ücretsiz satılık 3 aylık yavru kangal köpekler.
başı büyük kangal

SERTİFİKALI KANGAL YAVRULARI

KANGAL BESLEME TEKNİKLERİ

Kangal köpeğpi yavrusu nerden alınır nasıl temin edilir güvenilir mi ? Bu tip kuşkularınızın olmaması için yapmanız gerekenler nelerdir. Kangal yavrusu almak için kangal çiftliğini ziyaret edip bizzat kendiniz gelerek kangal alabilirsiniz. Çünkü kangal yavrusunu bizzat annesinin altından emerken alınmalıdır. Anne babaya bakarak yavru kangal satın alınmalıdır.
kangal yavrusu nasıl sahiplen dirilmelidir

2 AYLIK KANGAL YAVRUSU

KANGAL KAÇ YAŞINA KADAR BÜYÜR

Yavru kangal ilk 4 ay hızlı büyür , diğer aylarda büyümesi yavaşlar. 1 yaşına kadar boy atar ama gelişimi bitmez. 2 yaşına kadar gelişim sürer. kangal yavrusu büyümesi 2 yaşında biter.
SATILIK KANGAL KÖPEKLERİ FİYATLARI
ÜCRETSİZ KANGAL YAVRUSU

ücretsiz kangal yavruları


Ücretsiz yavru kangal köpeklerimiz sahiplendirilecekler yavruları 3 tanesi dişi 1 tanesi erkek bu yavrular ücretsiz verilecekler. Genellikle ücretsiz sahiplendirilen kangal yavruları dişi oluyor bunun sebebide genelde erkek kangal yavrularına çok talep oluyor dişi yavrulara erkek yavrular kadar telep olmadıkları için ücretsiz sahiplendiriyoruz.
Ücretsiz yavru kangal köpekleri

ÜCRETSİZ AYI BOĞAN KANGAL

Ücretsiz ayıboğan kangal yavrusu

Ücretsiz ayı boğan sivas kangal köpekleri sahiplendirilecek arkadaşlar gönüllü kangal ayıboğan sahiplenmek isteyen gönüllüler bizlere iletişim sayfamızdan yazsınlar. Bir tane dişi ayıboğan cinsi kangal yavrusu ücretsiz verilecektir.

satılık kangal köpeği yavrusu fiyatları 2021

UCUZ AYIBOĞAN SATILIK KANGAL

SATILIK KANGAL AYIBOĞAN KÖPEK FİYATLARI

Kangal yavrusu fiyatları Altınyayla kangal köpek çiftliği, yavru ve kangal yavrusu güncel fiyatlarını buradan takip edebilirsiniz.Yavru fiyatları yavru satışları yavru sahiplendirme sayfamıza hoşgeldiniz.

Güncel kangal yavrusu fiyatları 2021

AYIBOĞAN KANGAL YAVRUSU SATIŞI

AYIBOĞAN SATILIK KANGAL YAVRUSU FİYATLARI

Kangal yavrusu fiyatları yeni yıl 2021 yılında kangal yavruları çok ucuz satılacak inşallah. Çünkü Çiftliğimizi yeniledik ve sizlere daha kaliteli hizmet vermek için kaliteli yavrular yetiştiriyoruz.

yavru kangal satılık fiyatları

AYIBOĞAN KANGAL VE YAVRUSU

AYIBOĞAN KANGAL SATIŞI GÜNCEL

Muzaffer taşdelen kangallarıyla Tüm Türkiye kangal köpeklerini tanıdı bundan 45 yıl önce kangal köpeği yetiştirik satmaktaydı. Bursa kangal köpek üretim çiftliğine kangal köpeklerini ilk gönderimini yapan muzaffer teşdelendir.

KOCA KAFALI KANGAL YAVRUSU SATILIK

KANGAL YAVRUSU NE YER ?

kANGAL YAVRUSU NASIL BESLENİR

Kangal yavrusu ne yer yumurta süt pekmez makarna çorba inek sütü ile beslemekte fayda var. Yavrulara kemik tozu ve C vitamini    B12 vitemini takviye ediN faydasını mutlaka göreceksiniz.

satıştaki kangal yavruları

süper kangal yavrusu fiyatları

Ayıboğan kangal köpeği yada yavrusu satın almak isteyen müşterilerin dikkatine, Güvenmediniz hiç bir siteden yavru satın almayın.Lütfen bizim hakkımızda bilgi almak için Altınyayla İlçe kaymakamlığını telefonla arayarak hakkımızda bilgi alabilirsiniz.
  
6279 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın