Anasayfa

 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 • 4
 •  
 • 5
 •  
 • 6
 •  
 
 

Altınyayla kangal çiftliği yavru kangal satışları ve güncel kangal fiyatları. Yeni yıl kangal yavruları yeni kampanya fiyatını öğren buradan.
1.200 TL
(KDV dahil)

En ucuz satılık kangal köpeği yavruları satılık yavrular 50 günlükler aşıları yapıldı kimlikleri ve pasaportları hazır durumda şimdi hemen sipariş ver
1.350 TL
(KDV dahil)

Satılık saf kan kangal yavruları yavrular 2 aylık yani 60 günlükler orijinal secereli Kıf kayıtlı Aşı kartları hazır her ile yavru kangal gönderilir.
1.250 TL
(KDV dahil)

Ücretsiz kangal yavrularını görmek için ücretsiz kangal yavrusu ilanları için sitemizi gezin.Ücretsiz kangal yavrusu sahiplendirme.

Ücretsiz panter kangal ve yavruları hakkında bilgi almak için sayfamızdan kangal ilanlarını inceleyiniz.Ücretsiz panter yavru sahiplenmek için gelin.

Panter kangal köpek çiftliği, panter satılık kangal köpekleri ve yavruları için ilanları inceleyiniz panter yavru sipariş vermek için bu numarayı ara.
50 TL
(KDV dahil)

Sivas kangal yavrusu ücretsiz olarak sahiplendirilecek. İletişim numarasını arayın sahiplenmek için. 0545 327 48 87
0,9 TL
(KDV dahil)

kangal yavrusu sahiplendirme ve yavru kangal fiyatları, güncel kangal yavrusu resimleri.Ucuz köpek yavrusu satılık.Altınyayla kangal çiftliği.
1.500 TL
(KDV dahil)

Satılık secereli saf kan 2 aylık sağlıklı karnesi var aşıları tam sağlıklı bir kangal yavrusu. Yavrumu satın almak isterseniz bizi telefonla arayınız.
2.000 TL
(KDV dahil)

Sivas kangal köpeği yavrusu üretimi ve kangal yavrusu satış fiyatları hakkında genel bilgilendirme. Altınyayla kangal çiftliği Muzaffer Taşdelen.
2.500 TL

Yavru köpek dünyası satılık kangal köpeği yavrusu fiyatları, Ucuz kangal köpek yavrusu sahiplendirme ve satışları
1.750 TL
(KDV dahil)

‎Yavru Köpek Satışı kangal ilanları ve yavru köpek fiyatları.İç dış parazit şerit hapları kullanılmıştır yavrularımıza sağlık durumları mükemmel aşılı
3.000 TL
(KDV dahil)

Satılık köpek fiyatları, ücretsiz cins köpek ilanı ve yavru köpek sahiplendirme adresine hoş geldiniz.Sayfamızda kangal ırk köpeklerin satışı yapılır
3.700 TL
(KDV hariç)

Dişi, erkek Kangal Ücretsiz sahiplendirme ilanları fiyat nedir 2020 Kangal yavruları fiyatları hakkında bilgiler alın.Ücretsiz yavru kangal
1.000 TL
(KDV dahil)

Sayfamız Güvenilir Kangal Köpek ücretsiz sahiplendirme ve yavru kangal fiyatları satılık kangal köpeği yavrusu ilanları
1.300 TL
(KDV dahil)

Sahibinden satılık yavru kangal ilanları ve ücretsiz kangal yavrusu sahiplendirme fiyatları 2020 yavru kangal üretimi
1.000 TL
(KDV dahil)
Erkek dişi kangal yavrusu ücretsiz sahiplendirme ilanları. Satılık kangal köpek yavrusu fiyatları
Satılık panter köpek ilanları ücretsiz kangal yavrusu fiyatları.Panter kangallar hakkında her şey burada.
24.04.2020
22.04.2020
Sivas yavru kangal satışları fiyatları ve özellikleri yavru resimleri kangal yavrusu satılık.
Satılık yetişkin ayıboğan kangal köpeği ve ayıboğan kangal yavrusu fiyatları.
08.04.2020
12.03.2020

SİVAS SATILIK KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Kangal çiftliğimiz 25 yıldır hizmet vermekte olup siz kangal severlere kangal köpeği temini yapmaktadır. Çiftliğimizde ayıboğan kangal kurt boğan kangal ve domuz boğan kangal satışları yapılmaktadır. Yetişkin kangal ve yavru kangal fiyatları değişmektedir. Yavruların fiyatları yetişkin kangallara göre daha ucuz satmaktayız. Çiftliğimizden kangal ve yavru sahiplenebilmek için bizleri telefonla arayarak kangal sahibi olabilirsiniz.

satılık kangal fiyatları 2020

ALTINYAYLA KANGAL ÇİFTLİĞİ

SİVAS KANGAL ÇİFTLİĞİ

Çiftliğimizde kangal köpeklerini tanıyın ve çiftlikteki kangalların ırk özellikleri hakkında bilgilere erişebilirsiniz.Sayfamızdan köpeklerimizi ve çiftlik hakkında bilgi alabilirsiniz.Öncelikle yavru kangal sahiplenmeden önce yapmanız gerekenlerden birisi çiftliğimiz ve benim hakkımda bilgi almanızda fayda vardır.

satılık yetişkin kangal erkek

MUZAFFER TAŞDELEN KANGALLARI

3 AYLIK KANGAL YAVRUSU

Muzaffer taşdelen kangalları ve kangal köpek çiftliğimizin tanıtımı çiftlik hakkında bilmeniz gereken pratik bilgilere yavrukangal sayfamızdan erişebilirsiniz.Çiftliğimize damızlık olarak ayırmış olduğumuz kangal yavrularından satın alabilirsiniz. Çiftlikteki damızlık olarak seçilen yavrular en az 3 aylıklar. Bu 3 aylık yavrular diğer yavru kangallara göre biraz daha pahalı olabilir. Çünkü damızlık olarak seçildiği için çiftliğe bu sebebten pahalı damızlık yavrular.

 satılık yetişkin kangal köpekler

PANTER KANGAL ÇİFTLİĞİ

Kangal çiftliği tanıtım


Kalit safkan kangal yavrusu yavrusu sahiplenmek isteyen müşterilerin dikkatine, Yavru sahiplenmeden önce alacağınız kangal yavrusunun sahibi hakkında biraz olsa bilği sahibi olmakta yarar vardır.Sizlere tavsiyem kangal sahiplenmeden önce çiftlikler hakkında bilgi edinin sonra kangal yavrusu sahiplenin. Kangal yavrusu satışları ve yavru kangalların güncel fiyatlarını öğrenmek için Muzaffer taşdeleni arayın.

3 aylık kangal yavrusu satışları 2020

SATILIK KANGAL YAVRULARI 2020

Kangal yavruları fiyatları


Çiftlikten satılık 3 aylık yavru kangal köpekler sahiplendirme, yavruların aşıları yapılmıştır. Pasaportları hazır aşı karneleri ile gönderim yapıyoruz.2020 yılında ücretsiz kangal yavrularını sayfamızı gezerek ulaşabilirsiniz.

kangal yavruları fiyatları satılık

Satılık kangal köpek dünyası:

Kangal ilanları

Yetişkin kangal köpek satışı, yavru kangal köpek satışları, kangal yavrusu satışı, 2020 yılı yavru kangal köpek sahiplendirme ve fiyatları kangal ilanları en ucuz köpek yavrusu 1.000 tl den satılmaktadır. çift kangal yavrusu fiyatı 1.250 TL olarak satılmaktadır.

SATILIK DİŞİ KANGAL 7 AYLIK

KANGAL KÖPEĞİ SAHİPLENDİRME 2020

KANGAL ÇİFTLİĞİ FİYATLARI

Yavru kangal sayfasında her ırk dişi erkek ve yetişkin kangal köpeği satışları yapılmaktadır. Sayfamızdan yetişkin ve yavru kangal köpeği sahiplenebilirsiniz. Yada bizzat çiftliğimize gelerek yavru kangal sahiplenebilirsiniz. Çiftliğimizde kangal köpeklerin fiyatlarını telefonlada öğrenebilirsiniz.

dişi köpek fiyatları 2020

YAVRU KANGAL SATIŞLARI FİYATLARI 2020

YAVRU KANGAL SATILIK


Acil satılık sahibinden kangal köpeği ucuz yavru satışları 2020 yılındaki kangal satışları fiyatları. Önce yavru seçimizi yapın sonra karar verin ödemesini çiftlik hesabına yatırın aynı günde yavrunuzu gönderelim.

satılık acilen kangal köpek

KANGAL YAVRUSU 

YAVRU KANGAL

Ayıboğan kangal köpeği fiyatları yetişkin damızlık ayıboğan kangalın kafa yapısı bilginiz ayının kafası gibi olur kafası çok büyük olur. Ayıboğan kangal yavruları satışları için iletişime geçin. 

Satılık ayıboğan kangal köpek

AYIBOĞAN KANGAL FİYATLARI

SATILIK AYIBOĞAN KANGAL

Satılık ayıboğoan kangal köpeği satışları ve fiyatlarını Altınyayla kangal üretim çiftliğimiz sunar siz değerli kangal severlere, Ayıboğan isimli kangalımız 120 kg ağırlıgındadır. Boyu ise ön ayaklarında tutup kaldırdığınızda1,90 boyunda oluyor. Yani bir insanın boyundan daha yüksek boya ulaşmaktadırlar.

satılık kangal yavrusu Gaziantep

GAZİANTEP KANGAL FİYATLARI

GAZİANTEP KANGAL ÇİFTLİĞİ

Gaziantep kangal köpeği üretim çiftliği yavru kangal satışları yavru kangal fiyatları antep. Kangal gönderimi gaziantep ilimize gönderim yapıyoruz. Gazi antepten kangal yavrusu sipariş veren müşterilerimiz direk otogardan kangal yavularını teslim almaktadırlar.