Sivas Altınyayla Kangal Üretim Köpek Çiftliği  Tel: 0545 327 48 87

Yavru köpek satışı, Kangal yavrusu fiyatları, Satılık Kangal köpekleri, Kangal Çiftliği

Yavru Kangal
YAVRU KANGAL SATIŞLARI

yavru kangal fiyatlarımız

Burada sayfada sadece yavru kangal resimleri tanıtımları ve satışları yapılmaktadır. Yavru kangal dışında kesilille kötü içerik barındırmaz.

yavru kangal satış

2 AYLIK YAVRU KANGAL

SATILIK YAVRU KANGAL

3 Aylık yavru kangalların kulak kesimi hangi ayda yapılmalı,  Yavru kangalların kulakları 2 aylık iken kesim yapılır anca bu kesim tarihini bahar ayları içerisinde tercih edilmelidir. Nisan ve mart aylarında kesim yapmakta fayda vardır.

3 aylık kangal yavrusu fiyatları güncel

UCUZ YAVRU KANGAL

Kangal yavru satın al

3 Aylık yavu kangalların satış fiyatları ve sefkiyat bilgileri sürüye giden yavruların
kulaklarını kesimlerini yapmakta fayda vardır. Çoban köpekleri kulakları kurtlara karşı kesilir.

Çoban köpekleri satılık fiyatları

YAVRU KANGAL SATILI VE FİYATLARI

KANGAL YAVRUSU BESLENME

Satılık 4 tane yavru kangal yavrular çok kaliteli safkan ırkı kangalın yavrular şuan tam 2 aylık oldular.Sahiplenmek isteyen arkadaşlar bu yavru kangallar kaçmaz mutlaka sahiplenin orijinal yavru kangal köpeklerinden.

it enikleri kangal satılık

ALTINYAYLA KANGAL FİYATLARI

ALTINYAYLA YAVRU KANGAL SATIŞI

Kangal yavrusu iyi insanlardan sahiplenilir unutmayın aldığınız kişi kangal satıyor olabilir ama kangal köpeğinden anlıyor mu bu önemli. Kangal köpeğinden eski insanlar daha iyi anlar yaşlı insanlardan kangal köpeği sahiplenmekte her daim faydalıdır.

satılık altınyayla kangal

YAVRU KANGAL BAKIMI

YAVRU KANGAL BESLENMESİ

En güzel kangal yavrularını bu siteden bulabilir ve bu sayfadan sahiplenebilirsiniz. Siz değerli kangal severler 60 yıllık tecrübeme dayanarak kangal köpeği yavrusu üretimi ve satışı yapmaktayım.

ulaş kangal çiftliği

SİMİT KUYRUK YAVRU KÖPEK KANGAL

UCUZ KANGALLAR

Kangal yavularının kendilerine göre ırk özellikleri vardır her yavru kangal aynı olmaz ırk ve cinsleri farklıdır. Bazı kangal yavruları kurtboğan cinsi kurtçul bazıları ise ayıboğan kangal cinsidir.

kangal satışları 2021

EN İYİ 10 YAVRU KANGAL

EN GÜZEL 10 KANGAL YAVRUSU RESİMLERİ

Sivas'ta en çok kangal yavrusu ve kangal köpeği satan ilçe Altınyayla ilçesidir. Altınyayla ilçesinde yavru kangal köpek satan bir çok çiftlik ve şahıs var lakin Altınyayla ilçesinde ilk kangal çiftliği, Muzaffer taşdelen bizzat kendisi kurmuş ve kangal satışı yapmıştır. Yani ilçemizde en eski ve ilk köpek çiftliğini Muzaffer taşdelen kurmuştur.

4 aylık kangal fiyatları

Çiftliğimizde 4 aylık kendini kurtarmış ve ırk özelliklerini göstermiş kangal yavrularımız mevcuttur. 4 Aylık kangal yavrusu satışı ve güncel fiyatlar hakkın bizi aramanız yeterli olacaktır.

3 aylık kangal fiyatları 2021

KANGAL YAVRUSU FOTO

yavru kangal resimleri2021

3 Yada 4 aylık kangal yavrularını sahiplenmekte çok fayda var 2 aylık yavru kangallara göre ölüm oranları daha çok düşük unutmayın 2 aylık yavru kangal ile 4 aylık kangal yavrusu arasında sadece 300 tl fark var en fazla.

Kangal yavrusu satılık resimleri

KURTÇUL KANGAL YAVRUSU

KURTÇUL YAVRU KANGAL

En güzel satılık kangal yavrusu ve resimlerini bu sayfadan görebilirsiniz. Dilerseniz yavru knagal köpek sipariş verebilir ve kangal sahiplenebilirsiniz. Şimdi kangal yavrusu satın almak çok kolay ve güvenilir.

ucuz kangal köpeği satılık

AYIBOĞAN YAVRUSU SATILIK

AYIBOĞAN YAVRULARI

Türkiyede en çok kangal satan ve en iyisini üreten en büyük kangal köpek çiftliğine sahip biziz.Türkiyenin her illerine yavru kangal gönderimi itina ile yapılır.

satılık ucuz yavru kangal

EN UCUZ YAVRU KANGAL FİYATLARI 2021

EN UCUZ KANGAL YAVRUSU SATILIK

Ucuz kangal yavrusu sahiplenmek isteyen müşterilerimizin dikkatine çiftliğimizde bu yıl kangal yavrusu üretimi fazla olduğu için yavruları daha cazip fiyatlardan satmaktayız.

beş aylık kangal yavruları

SECERELİ KIF KAYITLI YAVRU KANGAL

SATIŞTAKİ YAVRU KANGALLAR

Anadolu kangal köpek yavrusu üretim çiftliği, Yavru üretimi, yavru kangal satışı, Kangal yavrusu fiyatları. Dişi ve erkek yavru kangal fiyatları değişiyor. Dişi yavru kangalları daha uygun fiyatlara satıyoruz.

Dişi ve erkek satılık yavru kangal

ALTIN YAYLA KANGAL ÇİFTLİĞİ

SAFKAN YAVRU FİYATLARI

 Ücretsiz yavru kangal köpek sahiplendirme ilanı verin. Altınyayla kangal üretim çiftliği yavru kangal satış ilanları ve ücretsiz kangal yavrusu sahiplendirme sayfamıza hoşgeldiniz. 2021 yılı kangal köpeği yavrusu satılık güncel fiyat listesi.

satılık kangal 2021

MUZAFFER TAŞDELEN KANGAL SATIŞLARI

MUZAFFER TAŞDELEN KANGAL ÇİFTLİĞİ

Hiç teredüt etmeden yavru satın alabileceğiniz tek adres tek kişi Muzaffer teşdelen kangal köpek üretim çiftliğidir. En güzel kangal yavruları sahipleneceğiz yavrular burada mevcuttur iletmemizi ziyaret edebilir ve kangalları görebilir satın alabilirsiniz.
  
9149 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın