Sivas Altınyayla Kangal Üretim Köpek Çiftliği  Tel: 0545 327 48 87

Yavru köpek satışı, Kangal yavrusu fiyatları, Satılık Kangal köpekleri, Kangal Çiftliği

Kangal yavrusu satışı 2020
KANGAL YAVRUSU

KANGAL YAVRUSU FİYATLARI
SİVAS KANGAL YAVRULARI SATILIK

SATIŞTAKİ KANGAL YAVRUSU İLANLARI 2021


Satılık dişi ve erkek kangal yavrusu fiyatlarını merak edenler bu sayfadan öğrenebilisniz.Yavru siparişi alınır kangal yavrusu gönderim yapılır illere.Azerbeycan kangal yavrusu gönderimi fiyatları satışları.

kangal köpek yavrusu fiyatları

UCUZ KANGAL YAVRUSU

TÜRKİYE KANGAL YAVRUSU FİYATLARI

   Yavru kangal köpekleri doğduktan sonra 15 gün sonra yürümeye başlar. Kangal yavruları 2 aylık oldukları zaman anne sütünden kesilirler.Gürcistan kangal yavrusu satışı ve fiyatı

Akbaş kangal fiyatları

ÇOBAN KÖPEĞİ YAVRUSU

KANGAL KÖPEK YAVRUSU SATIŞI

Satılık çok sevilim küçül yavru köpekler var çiftliğimizde satın almak ister misiniz ? Yüzü Siyah maskeli karabaş  yavru kangallar satılık.

erkek satılık yavru kangal köepkleri

SATILIK KANGAL YAVRUSU

SAHİBİNDEN KANGAL YAVRUSU

Kangal yavrusu kaç para ? Kangal yavrusu ne yer ? Ucuz kangal yavrusu satın almayın kaliteli orijinal kangal yavrusu satın alın. Kaliteden vazgeçmeyin.

orijinal kangal yavrusu fiyatları

KARABAŞ KANGAL YAVRUSU

KARABAŞ KANGAL YAVRUSU FİYATLARI

Yeni yıl 2021 yılı yavru kangal satış fiyatları çiftlikler de 1000 tl den satılmaktadır. 1000 TL Olan kangal yavrusu ırk ve kalite olarak kaliteli garantilidir.Karabaş meskeli yavru fiyatları

satılık erkek yavru kangal

5 AYLIK SATILIK KANGAL

5 AYLIK KANGAL FİYATLARI

Koyuna gidecek 5 aylık satılık kangal yavruları çiftliğimizde mevcut olup satışa hazırdır. 5 aylık yavru fiyatları 2000 TL den fiyatları başlamakta olup tüm illere gönderim yapılır.

satılık kangal yavrusu fiyatları 5 aylık

6 AYLIK KANGAL YAVRUSU

6 AYLIK KANGAL FİYATLARI 2021

Ucuz kangal yavrusu sahiplenmek isteyen müşterilerimizin dikkatine korona virüsünden dolayı yavru gönderimi bazı illere yapamıyoruz. En kısa zaman da tüm ille yavru gönderimi yapacağız. Şimdiden yavru kangal rezerve yaptıra bilirsiniz.

kangal köpeği yavrusu satılık ilanları 2021

KANGAL YAVRULARI FİYATLARI

KANGAL FİYATLARI 2021

Bu sayfadan kangal yavrusu satın alırken hiç korkmayın alın hem sitemizin güvenilir hemde biz. Yıllardır kangal köpek üretim çiftliği işletmekteyiz işletmemizden kangal yavrusu satın alanların hiç birinin parası kayıp olmamıştır. Hem güven hemde kaliteli kangal köpek yavrusu alamk isteyen müşteriler için en güvenilir site yavru kangal sitesidir.

yavru kangal 2022

2020 KANGAL YAVRUSU SATIŞI

2021 YAVRU KANGAL FİYATLARI

Kangal çiftliğimizin her yerini korona virüsten dolayı dezenfekten yaptık köpeklerimizin sağlık durumları çok iyi ve sağlıklılar. Kangal köpeklerinde korona virüsü kesinlikle yoktur.

dişi kangal yavruları

KANGAL YAVRUSU SAHİPLENDİRME

KANGAL YAVRUSU İLANI 2021

Çiftliğimiz de fazla olan dişi kangal yavrularını ücretsiz sahiplendiriyoruz. Dişi kangal yavrusu ücretsiz sahiplenmek isteyenler çiftliğimize gelerek kangal yavrusu dişi ücretsiz alabilirler.

dişi kangal yavrusu

ACİLEN SATILIK YAVRU KANGAL

ACİL SATILIK KANGAL YAVRU

Çift tırnak kangal yavrusu 6 parmak yavru kangal satışları 2020 yılı da devam etmektedir.Çift ıtnak ve 6 parmak kangal yavrusu fiyatları 1000 TL den başlıyor.

6 parmak kangal yavrusu

KÖPEK İLANLARI 2021

ÜCRETSİZ KANGAL YAVRUSU İLANLARI

Çok güzel çift tırnak kangal yavruları var şuan elimizde çift tırnak kangal yavrusu satın almak için yavru kangal üretim çiftliğini seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

yavru kangal ilanları 2021

AKBAŞ KANGAL YAVRUSU

AKBAŞ YAVRU KANGAL

Yavru kangala bakınca duruşu asletli heybetli görünecek kırma kangal yavrularının duruşundan bile belli olur pısırık durur. Soyu temiz kırık olmayan yavru kangal burada satılır.

Anadolu kangal çiftliği

SATILIK MALAKLI KANGAL

MALAKLI KANGAL YAVRUSU FİYATLARI

Anadolu kangal üretim çiftliği, yavru kangal satışı ve kangal yavrusu sahiplendirme sayfasına hoşgeldiniz.Anadolu kangalı hakkında merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz.

Anadolu kangal köpek çiftliği

KANGAL YAVRUSU İLETİŞİM

KANGAL YAVRUSU NUMARASI

İşletmemizdeki güncel satılık yavru kangalları görebilir ve onların ırk özellikleri hakkında bilgiler alabilirsiniz.İşletmemizdeki kangal yavrusu fiyatları ve satışları için iletişim kurun.

yavru kangal fiyatları 2022

SATILIK KANGAL TELEFON

SATILIK SİVAS KANGAL YAVRUSU

Yılların tecrübesi vermiş kangalları çok iyi tanıyan müzaffer taşdelen kangallarında kangal yavrusu satın alabilirsiniz. Muzaffer taşdelen yavru kangal satışı iletişim telefon numarası 0545 327 48 87
  
1774 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın