Sivas Altınyayla Kangal Üretim Köpek Çiftliği  Tel: 0545 327 48 87

Yavru köpek satışı, Kangal yavrusu fiyatları, Satılık Kangal köpekleri, Kangal Çiftliği

Damızlık erkek kangallar

Çiftliğimizdeki üst düzey damızlık kangal erkek kangal köpek resimleri erkek kangalların ırk özellikleri tanıtım sayfası burası bu sayfada sadece erkek kangallar ve özellikleri yer almaktadır. Erkek damızlık kangallar hakkında her şey bu sayfada mevcuttur.

kangal köpekleri yetişkin damızlıklarımız

Çiftliğimizdeki damızlık kangallardan beğendiniz erkek kangalları satın alabilirsiniz. Erkek damızlık kangalların fiyatları 3.000 TL başlamaktadır. Ucuz simit kuyuruk erkek boz kangal köpekleri fiyatları.

satılık yetişkin erkek kangal köpekleri

Acil satılık yetişkin ücretsiz kangal köpek ilanları fiyatları, Ücretsiz kangal köpeği sahiplendime yetişkin kangal satışları. 2020 yılı yetişkin kangal köpeği fiyatı

satılık yetişkin kangal köpek

Günümüz de gün geçtikce yayılmakta olan kangal köpek dövüşlerine karşıyız.Damızlık erkek kangalları dövüştüren kişilerede karşıyız.

satılık erkek damızlık kangal köpeği sivas

Çiftliğimizde ki en güzel damızlık yetişkin kangal köpeklerimizin resimlerini ve ırk özelliklerini sizlere tanıtmaktan onu ve gurur duyarız. İmkanınız varsa kangallarımı çiftliğimizde yerinde görebilirsiniz.

ucuz erkek kangal köpek satışı

 Yukarıda damızlık panter kangal köpeği resimleri ve ırk özellikleri panter kangal köpeği satışları 2020 yılı panter karabaş kangal fiyatları 2500 tl

panter kangal fiyatları 2020

Ayıboğan erkek kangal köpeği kafası çok büyük ayının kafası gibi kangalında kafası büyük. Sanki kangal değil ayı aşağıda resimde görmüş olduğunuz ayıboğan kangalın yavruları satılık isteyen arkadaşlar bizi arasın yavru için.

damızlık ayıboğan kangal

Erkek kangal köpekleri hakkın her şeyi burada bulabilir ve kangalların resimlerini görebilir buradan kangal köpeği satın alabilirsiniz.

Diriliş kangal köpekleri

Her yetişkin erkek kangal köpeği koyun sürüsüne gitmez çünkü küçük yaşta eğitim almadığı için. Küçük yaşta sürü eğitimi alan ve sürüye giden erkek kangal köpekleri her zamna sürüye gider görevini yapar. Satılık sürüye giden kangal köpekleri fiyatları ve satışları için hemen bizi arayın. 0545 327 48 87

satılık 1 yaşında erkek kangal köpeği

Kıf ve secereli kayıtlı damızlık erkek kangal satışları ve fiyatları. Satılık çip takılı kangal erkek köpekleri sahiplendirme sayfamıza hoşgeldiniz.
Bu sayfada KIF SECERELİ KAYITLI DAMIZLIK KANGAL KÖPEKLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ..

SECERELİ KANGAL SATILIK

Damızlık kangal köpeği ilanları satılık ücretsiz erkek damızlık kangal köpekleri sahiplendirme ilanları için damızlık erkek kangallar sayfasını geziniz.

erkek kangal ilanları satılık

Sayfamıza hoşgeldiniz çok değerli hayvan severler sayfamızda erkek kangal köpekleri hakkında bilgiler ve onların ırk özellikleri hakkında bilgiler içermektedir. Erkek kangal köpekleri resimlerine bakabilir ve ırk özellikleri ve satışları hakkında bizimle iletişime geçebilir erkek kangal sahibi olabilirsiniz.

erkek satılık kangalların fiyatları

Satılık erkek çoban köpeği fiyatları, Sahibinden erkek kangal köpek ilanları ücretsiz yetişkin erkek kanlların fiyatları. 2021 yılı erkek kangal köpeği satışları ve güncel fiyatları.