Sivas Altınyayla Kangal Üretim Köpek Çiftliği  Tel: 0545 327 48 87

Yavru köpek satışı, Kangal yavrusu fiyatları, Satılık Kangal köpekleri, Kangal Çiftliği

Kurtboğan Kangal

Satılık kurtboğan dişi kangal köpeği fiyatları ucuz kurtboğan kangal köpekler satışları Altınyayla kangal üretim çiftliği

kangal ve kurt

Kurtboğan kangallar hakkında merak ettikleriniz buradan okuyup bilgi edinebilirsiniz.Sizlere kurtboğan kangal fizik özelliklerini ve yapıları hakkında bilgiler vermek istiyorum.

Kurtboğan kangal köpeği

Sürüye giden yetişkin kangal köpeklerinde en çok aranan özellikler nelerdir. Dişi kurtçul köpek, Kangal köpeği zaten kurtlara karşı kullanılan en büyük silahlardan birsidir.

satılık kurtboğan dişi kangal

Kangal köepkleri kurtlara karşı etkili olması ve başarı göstermesi kendi gen özelliklerinde vardır. Bu özelliklerinden bir tanesi arka ayaklarında kurt tıranagı dediğimiz çift tırnak olmasıdır.

Kurtboğan kangal tanıtımı

Kurtboğan kangallar yavruyken kesinlikle bağda bağlanmamalı küçük yaşta sürüye gitmesi faydalıdır. Ayakları doğa uyumlu olması içi sürüye götürmekte fayda vardır.
satılık kurt boğan kangal köpekleri
Kangal köpekleri kurt boğarken dişi kangal olması sürüde erkek kangalların işini daha kolaylaştıracaktır.Dişi kangalın görevi kurdun önünü kesmek ve yakalamaktır. Dişi kangallar erkek kangallardan daha hızlı koşuyor hızlı koştukları için ilk dişiler kurdu yakalıyor.

kangal köpeği al

Her kangal cesaret edipte kurtla boğuşmaz hatta her kangal köpeğide kurtlara yetişemez kurtlarla savaşan kangallar hem cesaretli hemde fizikleri düzgün köpeklerdir. Kurt boğan kangal köpeği çok fazla kilolu olmaz.