Anasayfa

 • 1
 •  
 • 2
 •  
 • 3
 •  
 • 4
 •  
 • 5
 •  
 • 6
 •  
 
 

SİVAS SATILIK KANGAL KÖPEK YAVRUSU ÜRETİM ÇİFTLİĞİ

Kangal çiftliğimiz 25 yıldır hizmet vermekte olup siz kangal severlere kangal köpeği temini yapmaktadır. Çiftliğimizde ayıboğan kangal kurt boğan kangal ve domuz boğan kangal satışları yapılmaktadır. Yetişkin kangal ve yavru kangal fiyatları değişmektedir. Yavruların fiyatları yetişkin kangallara göre daha ucuz satmaktayız. Çiftliğimizden kangal ve yavru sahiplenebilmek için bizleri telefonla arayarak kangal sahibi olabilirsiniz.

satılık kangal fiyatları 2020

ALTINYAYLA KANGAL ÇİFTLİĞİ

SİVAS KANGAL ÇİFTLİĞİ

Çiftliğimizde kangal köpeklerini tanıyın ve çiftlikteki kangalların ırk özellikleri hakkında bilgilere erişebilirsiniz.Sayfamızdan köpeklerimizi ve çiftlik hakkında bilgi alabilirsiniz.Öncelikle yavru kangal sahiplenmeden önce yapmanız gerekenlerden birisi çiftliğimiz ve benim hakkımda bilgi almanızda fayda vardır.

satılık yetişkin kangal erkek

MUZAFFER TAŞDELEN KANGALLARI

3 AYLIK KANGAL YAVRUSU

Muzaffer taşdelen kangalları ve kangal köpek çiftliğimizin tanıtımı çiftlik hakkında bilmeniz gereken pratik bilgilere yavrukangal sayfamızdan erişebilirsiniz.Çiftliğimize damızlık olarak ayırmış olduğumuz kangal yavrularından satın alabilirsiniz. Çiftlikteki damızlık olarak seçilen yavrular en az 3 aylıklar. Bu 3 aylık yavrular diğer yavru kangallara göre biraz daha pahalı olabilir. Çünkü damızlık olarak seçildiği için çiftliğe bu sebebten pahalı damızlık yavrular.

 satılık yetişkin kangal köpekler

PANTER KANGAL ÇİFTLİĞİ

Kangal çiftliği tanıtım


Kalit safkan kangal yavrusu yavrusu sahiplenmek isteyen müşterilerin dikkatine, Yavru sahiplenmeden önce alacağınız kangal yavrusunun sahibi hakkında biraz olsa bilği sahibi olmakta yarar vardır.Sizlere tavsiyem kangal sahiplenmeden önce çiftlikler hakkında bilgi edinin sonra kangal yavrusu sahiplenin. Kangal yavrusu satışları ve yavru kangalların güncel fiyatlarını öğrenmek için Muzaffer taşdeleni arayın.

3 aylık kangal yavrusu satışları 2020

SATILIK KANGAL YAVRULARI 2020

Kangal yavruları fiyatları


Çiftlikten satılık 3 aylık yavru kangal köpekler sahiplendirme, yavruların aşıları yapılmıştır. Pasaportları hazır aşı karneleri ile gönderim yapıyoruz.2020 yılında ücretsiz kangal yavrularını sayfamızı gezerek ulaşabilirsiniz.

kangal yavruları fiyatları satılık

Satılık kangal köpek dünyası:

Kangal ilanları

Yetişkin kangal köpek satışı, yavru kangal köpek satışları, kangal yavrusu satışı, 2020 yılı yavru kangal köpek sahiplendirme ve fiyatları kangal ilanları en ucuz köpek yavrusu 1.000 tl den satılmaktadır. çift kangal yavrusu fiyatı 1.250 TL olarak satılmaktadır.

SATILIK DİŞİ KANGAL 7 AYLIK

KANGAL KÖPEĞİ SAHİPLENDİRME 2020

KANGAL ÇİFTLİĞİ FİYATLARI

Yavru kangal sayfasında her ırk dişi erkek ve yetişkin kangal köpeği satışları yapılmaktadır. Sayfamızdan yetişkin ve yavru kangal köpeği sahiplenebilirsiniz. Yada bizzat çiftliğimize gelerek yavru kangal sahiplenebilirsiniz. Çiftliğimizde kangal köpeklerin fiyatlarını telefonlada öğrenebilirsiniz.

dişi köpek fiyatları 2020

YAVRU KANGAL SATIŞLARI FİYATLARI 2020

YAVRU KANGAL SATILIK


Acil satılık sahibinden kangal köpeği ucuz yavru satışları 2020 yılındaki kangal satışları fiyatları. Önce yavru seçimizi yapın sonra karar verin ödemesini çiftlik hesabına yatırın aynı günde yavrunuzu gönderelim.

satılık acilen kangal köpek

KANGAL YAVRUSU 

YAVRU KANGAL

Ayıboğan kangal köpeği fiyatları yetişkin damızlık ayıboğan kangalın kafa yapısı bilginiz ayının kafası gibi olur kafası çok büyük olur. Ayıboğan kangal yavruları satışları için iletişime geçin. 

Satılık ayıboğan kangal köpek

AYIBOĞAN KANGAL FİYATLARI

SATILIK AYIBOĞAN KANGAL

Satılık ayıboğoan kangal köpeği satışları ve fiyatlarını Altınyayla kangal üretim çiftliğimiz sunar siz değerli kangal severlere, Ayıboğan isimli kangalımız 120 kg ağırlıgındadır. Boyu ise ön ayaklarında tutup kaldırdığınızda1,90 boyunda oluyor. Yani bir insanın boyundan daha yüksek boya ulaşmaktadırlar.

satılık kangal yavrusu Gaziantep

GAZİANTEP KANGAL FİYATLARI

GAZİANTEP KANGAL ÇİFTLİĞİ

Gaziantep kangal köpeği üretim çiftliği yavru kangal satışları yavru kangal fiyatları antep. Kangal gönderimi gaziantep ilimize gönderim yapıyoruz. Gazi antepten kangal yavrusu sipariş veren müşterilerimiz direk otogardan kangal yavularını teslim almaktadırlar.